KIA Rio

  • Kia_Rio_01.jpg
  • Kia_Rio_02.jpg
  • Kia_Rio_03.jpg
  • Kia_Rio_05.jpg
  • Kia_Rio_06.jpg
  • Kia_Rio_07.jpg
  • Kia_Rio_08.jpg

EMOCJE ZA KIEROWNICĄ


PRZESTRONNE I PRAKTYCZNE

Rio to idealne auto miejskie na co dzień. Zadziwia niespotykaną w swojej klasie przestronnością. Docenią je zwłaszcza podróżujący z tyłu. Samochód jest bardzo praktyczny - siedzenia z tyłu można składać, jeszcze bardziej zwiększając przestrzeń bagażnika i tak zaskakująco dużej objętości 325 l.

PRZYCIĄGAJĄCA WZROK SYLWETKA

Jeszcze bardziej sportowy charakter i najnowsze rozwiązania technologiczne. opływowa, muskularna sylwetka to zapowiedź niezapomnianych wrażeń podczas jazdy. Rio przyciąga wzrok charakterystycznym dla kia grillem chłodnicy, nowymi 17-calowymi obręczami kół, efektownymi, dwufunkcyjnymi reflektorami projekcyjnymi, światłami do jazdy dziennej LED i starannie dopracowanymi detalami.

NOWOCZESNE WNĘTRZE

Nowoczesne, wyrafinowane wnętrze Rio nie ma sobie równych. Od miękkich w dotyku materiałów wykończeniowych poprzez ergonomiczny kształt przednich foteli i zorientowany na kierowcę kokpit. Przyciąga uwagę subtelnymi, sportowymi akcentami. Najnowsze technologie i rozwiązania w zakresie komfortu sprawiają, że nie można się doczekać następnej jazdy!IDEALNIE DOPASOWANE DO CIEBIE


KOMFORT I WYGODA

Twój komfort to nasz priorytet. W chłodny dzień każdego ucieszą podgrzewane fotele i kierownica. A kiedy będziesz potrzebować przewieźć coś większego, na pewno docenisz funkcję składania tylnych siedzeń. Masz ze sobą duże zakupy i nie masz wolnej ręki, żeby otworzyć auto? Właśnie w takich chwilach najbardziej przydaje się nasz wygodny, bezkluczykowy system otwierania i zamykania pokrywy bagażnika.

ŁĄCZNOŚĆ I ROZRYWKA

Przekonaj się, jak przestronna i funkcjonalna jest nowa Kia Niro. Wszystko dzięki dużemu bagażnikowi oraz inteligentnemu wykorzystaniu miejsca. Odpowiednia odległość pomiędzy fotelami przednimi a kanapą tylną ułatwia wsiadanie i wysiadanie.

DETALE MAJĄ ZNACZENIE

Aby każda podróż kojarzyła się z przyjemnością, wyposażyliśmy Rio w praktyczne i efektowne rozwiązania. Nowa Rio oferuje dwufunkcyjne reflektory projekcyjne, które idealnie oświetlą dla Ciebie drogę. Zaparowane szyby nie będą już problemem - dzięki specjalnemu czujnikowi osuszający je nawiew uruchamia się automatycznie. niezwykle wygodny jest tez czujnik deszczu, który po wykryciu opadów sam włącza wycieraczki.WYBÓR SILNIKÓW

Nowa Kia Rio jest dostępna z silnikiem 1.2 DOHC, który zapewnia równowagę pomiędzy wysokimi osiągami i wydajnością. Oczekujesz więcej? Wybierz wersję 1.4 DOHC, dostępną z 6 - biegową skrzynią mechaniczną lub 4 - biegową automatyczną.
SZYBKO I EFEKTOWNIE

Często podróżujesz po mieście? Innowacyjna Kia Rio zawiezie Cię wszędzie, dokąd potrzebujesz. Jest zwrotna, dynamiczna, a jazda nią jest płynna i przyjemna. Wybierz najlepszą dla swoich potrzeb wersję silnika i skrzyni biegów.


INTELIGENTNE ROZWIĄZANIA


DRIVE WISE

Poznaj technologię DRIVE WISE - innowacyjne systemy bezpieczeństwa Kia. To nowoczesne rozwiązania, które pomagają wykrywać potencjalne zagrożenia na drodze i unikać ryzyka kolizji. Korzystanie z nich zwiększa bezpieczeństwo podczas jazdy i sprawia, że czas spędzony za kierownicą to prawdziwa przyjemność.

UKŁAD AUTONOMICZNEGO HAMOWANIA

Wykorzystując radar na przednim zderzaku i kamerę na szybie układ autonomicznego hamowania awaryjnego pomaga uniknąć lub zminimalizować skutki kolizji. Jeśli wykryje pojazd lub pieszego, powiadamia o tym kierowcę. W przypadku braku reakcji system sam rozpoczyna proces hamowania.

6 PODUSZEK POWIETRZNYCH

Kia Rio została wyposażona w 6 poduszek powietrznych i całą gamę nowoczesnych systemów bezpieczeństwa, takich jak system monitorowania ciśnienia w oponach czy zaawansowane czujniki parkowania. W trudniejszych warunkach na drodze nieocenionym wsparciem dla kierowcy będzie system stabilizacji toru jazdy, zarządzania stabilnością auta oraz układ wspomagający ruszanie na wzniesieniu.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Twoje dane będą bezpiecznie. Administratorem danych jest...
INFORMACJA
Podanie danych osobowych i wyrażenie zgód, o których mowa poniżej jest dobrowolne.
Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich poprawiania.
Administratorem danych osobowych jest GRUPA PGD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000433795 (dalej jako GRUPA PGD).
Przez Spółki Powiązane rozumie się spółki powiązane z GRUPĄ PGD, których wspólnikiem, udziałowcem lub akcjonariuszem jest spółka HOLDING 1 Spółka Akcyjna Spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie, ul. Rzemieślnicza 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000491677 (dalej jako Spółki Powiązane).

Czy chcesz być na bieżąco informowany o ofertach specjalnych i wydarzeniach

Zapisz się aby otrzymywać newsletter.
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Express
Karta Ratownicza