Kia Carens

  • carens_01.jpg
  • carens_03.jpg
  • carens_04.jpg
  • carens_05.jpg

Dla tych, którzy sięgają po więcej

Poszukujesz niezawodnego samochodu do pracy, czy nowoczesnego auta do dynamicznej, ekscytującej jazdy? A może Twoim celem są rekreacyjne, rodzinne wyjazdy? Teraz wszystko to masz w zasięgu ręki. Przekonaj się, jak znakomicie Kia Carens sprosta wszystkim Twoim wymaganiom. Ten efektowny i wielozadaniowy samochód, zaprojektowany specjalnie dla europejskiego odbiorcy, łączy przestronność z uniwersalnością. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań technicznych, szerokiej gamy układów bezpieczeństwa i wyposażenia podnoszącego komfort jazdy, Kia Carens korzystnie wyróżnia się wśród aut kompaktowych segmentu MPV.

Wielozadaniowa i efektowna

Kto by pomyślał, że samochód segmentu MPV może być aż tak elegancki? Projektanci Kia Carens postawili nie tylko na wygodę i wielofunkcyjność. Stylistyka starannie ukształtowanego nadwozia od razu zwraca uwagę, począwszy od atrakcyjnych ksenonowych lamp przednich aż po wyraziste lampy tylne, wykonane w najnowszej technologii diodowej.

Przestronność

Jako samochód segmentu MPV, Kia Carens potrafi sprostać najróżniejszym potrzebom. Dzięki doskonałemu rozplanowaniu przestrzeni jej wnętrze jest nie tylko obszerne, ale i wielofunkcyjne. To niezwykłe auto otacza również wyjątkowo przyjazna aura, która już od pierwszej chwili wprawia w doskonały nastrój.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Twoje dane będą bezpiecznie. Administratorem danych jest...
INFORMACJA
Podanie danych osobowych i wyrażenie zgód, o których mowa poniżej jest dobrowolne.
Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich poprawiania.
Administratorem danych osobowych jest GRUPA PGD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000433795 (dalej jako GRUPA PGD).
Przez Spółki Powiązane rozumie się spółki powiązane z GRUPĄ PGD, których wspólnikiem, udziałowcem lub akcjonariuszem jest spółka HOLDING 1 Spółka Akcyjna Spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie, ul. Rzemieślnicza 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000491677 (dalej jako Spółki Powiązane).

Czy chcesz być na bieżąco informowany o ofertach specjalnych i wydarzeniach

Zapisz się aby otrzymywać newsletter.
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Express
Karta Ratownicza