Odkryj

DESIGN

Komfortowo i w świetnym stylu.Poszerz swoje horyzonty

Kia Ceed kombi zapewnia wygodę podczas codziennej jazdy. Wyrazista, atletyczna sylwetka już na pierwszy rzut oka kojarzy się z dynamiczną, sportową jazdą, a przestronne wnętrze i obszerny bagażnik zapewniają najwyższy komfort i wygodę podczas rodzinnych podróży.

Dynamiczna sylwetka

Nadwozie Kia Ceed kombi ma w sobie wiele z dynamicznego hatchbacka. Charakterystyczny, rasowy grill chłodnicy, reflektory w technologii LED, światła do jazdy dziennej w w stylistyce kostek lodu oraz światła przeciwmgielne tworzą oryginalną linię przodu. Sportowego charakteru nadaje nisko poprowadzona linia, które świetnie komponuje się chromowanym wykończeniem okien. Relingi dachowe podkreślają smukłą linię dachu i dają możliwość przewiezienia dodatkowego bagażu.

Komfortowe wnętrze

Wnętrze Kia Ceed kombi zostało zaprojektowane z myślą o kierowcy. Wrażenie przestronności potęguje horyzontalny układ deski rozdzielczej. Personalizując wnętrze można wybrać spośród kilku rodzajów tapicerki. Dostępne są wersje w kolorze czarnym i szarym, z tkaniny lub skóry ekologicznej. Tym, którzy oczekują najwyższego komfortu, polecamy wykończenie z czarnej skóry. Nowoczesny system nawigacji działa w oparciu o najnowsze technologie i jest zintegrowany z 8-calowym ekranem dotykowym.

 

WSZECHSTRONNA

Wygodna przestrzeń dla Ciebie i Twoich bliskich.Wyjątkowa przestronność

Obszerny bagażnik w Ceed kombi ma pojemność 625 l. Przestrzeń tę można powiększyć aż do 1694 l. Wystarczy złożyć tylne siedzenia. Pod podłogą znajdują się praktyczne schowki na mniejsze przedmioty. Niezależnie od tego, co chcesz przewieźć, miejsca na pewno nie zabraknie.

Wszechstronność

Jedną z najważniejszych zalet Kia Ceed kombi jest wygodne i przestronne wnętrze. Aby powiększyć bagażnik, wystarczy jednym ruchem ręki złożyć tylne siedzenia. Są one dzielone w proporcji 40:20:40, co umożliwia dostosowanie wnętrza do aktualnych potrzeb. Dzięki tej funkcji z łatwością przewieziesz sprzęt sportowy czy długie przedmioty. Niezwykle przydatne są dodatkowe zabezpieczenia i przegrody, które pomagają zoptymalizować przestrzeń bagażową.

Komfort kierowcy

Nie przejmuj się pogodą podczas podróży. W chłodne i mroźne dni docenisz fakt, że przednie fotele, kierownica oraz przednia szyba są podgrzewane. Natomiast dzięki systemowi automatycznego parkowania bez trudu zajmiesz każde miejsce parkingowe. Pomaga w tym zaawansowana kamera cofania z dynamicznymi liniami naprowadzającymi.

 

ŁĄCZNOŚĆKia Connected Services

Kia Connected Services z rozwiązaniami TomTom dają dostęp do informacji także podczas podróży. 8-calowy ekran dotykowy wyświetla informacje o znajdujących się w pobliżu stacjach benzynowych, parkingach, punktach pomiaru prędkości oraz prognozie pogody. System nawigacji oferuje aż 7 lat bezpłatnych aktualizacji mapy. Posiada również interfejs do obsługi Android Auto™ i Apple CarPlay™, który umożliwia bezpieczne korzystanie ze smartfona podczas jazdy.

System audio JBL

Słuchaj ulubionej muzyki dzięki zaawansowanemu systemowi audio JBL z 8 głośnikami i technologią Clari-Fi™, która zapewnia doskonałej jakości dźwięk. Ceed kombi dba o dostarczenie miłośnikom muzyki przyjemnych dla ucha wrażeń podczas podróży.

Bezprzewodowa ładowarka indukcyjna

Nie musisz już pamiętać o zabraniu odpowiedniego kabla ani poszukiwać go w aucie. Kia Ceed kombi jest wyposażona w indukcyjną ładowarkę w standardzie Qi, dzięki której bezprzewodowo naładujesz swój telefon.

 

OSIĄGIDynamiczne silniki

Ceed kombi jest dostępny z szeroką gamą jednostek napędowych o mocy od 100 do 140 KM. Wszystkie silniki zostały wyprodukowane zgodnie z obowiązującymi normami emisji Euro 6d TEMP. Wszystkie turbodoładowane silniki benzynowe są wyposażone w filtr cząsteczek stałych (GPF). Silniki diesla są wyposażone w układ selektywnej redukcji katalitycznej (SCR).

Płynna zmiana biegów

Wybierz 6-stopniową manualną lub 7-stopniową dwusprzęgłową przekładnię (DCT), która zapewnia płynną zmianę biegów. Możliwość wyboru trybu jazdy (DMS)(9) pozwala dopasować zachowanie auta do swoich preferencji. Szukasz więcej wrażeń za kierownicą? Tryb Sport uwalnia moc oraz dynamiczne osiągi, kierownica z łopatkami zmiany biegów podkreśla sportowy charakter auta.

Dynamiczne prowadzenie

Niezależny system zawieszenia wspomaga dynamiczną jazdę, pewne prowadzenie samochodu oraz zapewnia lepszą pracę amortyzatorów. Opony Michelin Pilot Sport 4 dodatkowo świetnie wspomagają dynamiczne prowadzenie nowej Kia Ceed Kombi.


TECHNOLOGIA I BEZPIECZEŃSTWO

DRIVE WiSE Korzystanie z zaawansowanych technologii DRIVE WISE zwiększa bezpieczeństwo podczas jazdy i sprawia, że czas spędzony za kierownicą Kia Ceed to przyjemność i okazja do relaksu.System ostrzegania o nieoczekiwanej zmianie pasa ruchu (LKAS)

Jeśli kierowcy zdarzy się zagapić i podczas jazdy samochód zacznie zjeżdżać ze swojego pasa bez użycia kierunkowskazu, system ostrzegania
o niezamierzonej zmianie pasa ruchu poinformuje go o tym. Następnie może dokonać korekty toru jazdy. Jest to możliwe dzięki kamerze zamontowanej na przedniej szybie, która monitoruje położenie samochodu względem linii na jezdni.

Aktywny tempomat (SCC)

Dzięki kamerze i specjalnym czujnikom umieszczonym na zderzaku, aktywny tempomat
z technologią Stop & Go utrzymuje wybraną wcześniej prędkość
i dostosowuje odległość od pojazdów z przodu. Nowa Kia Ceed utrzymuje bezpieczny dystans, przyspieszając do wybranej prędkości lub hamując w zależności od sytuacji.

Asystent jazdy w korku (LFA)

Asystent utrzymania na pasie ruchu to ogromny krok
w kierunku autonomicznej jazdy. Wykorzystując specjalną kamerę i czujniki, samochód sam przyspiesza, hamuje i kieruje
w zależności od pozycji pojazdu będącego z przodu. Maksymalna prędkość, przy której można
z niego korzystać, to 180 km/h. Dzięki asystentowi jazda w warunkach dużego natężenia ruchu jest o wiele bezpieczniejsza i znacznie mniej uciążliwa.

 


Bezpieczeństwo ponad wszystko

System monitorowania martwego pola w lusterkach informuje kierowcę, gdy wykryje pojazd w martwym polu. Emituje wtedy ostrzeżenie i wyświetla je w bocznym lusterku. Działający w oparciu o radar układ ostrzegania o ruchu pojazdów z tyłu podczas cofania pomaga bezpiecznie opuścić miejsce parkingowe.

System wykrywania ryzyka kolizji (FCA)

Dzięki specjalnemu czujnikowi na przednim zderzaku i kamerze na szybie, system wykrywania ryzyka kolizji (FCA) rejestruje obecność innych pojazdów lub pieszych w pobliżu auta. Ceed kombi powiadamia kierowcę o ryzyku kolizji i pomaga uniknąć zderzenia. Dostępna jest również opcja ostrzegania o pieszych na drodze poprzez drżenie kierownicy. Jeśli to konieczne, system sam może zatrzymać samochód.

System powiadamiania o zmęczeniu kierowcy (DAW)

System powiadamiania o zmęczeniu kierowcy ma za zadanie monitorować zachowanie prowadzącego pojazd. Gdy tylko wykryje u niego oznaki rozkojarzenia i senności, emituje sygnał ostrzegawczy i wyświetla ostrzeżenie. Zaleca wtedy zrobienie przerwy w podróży.


7-letnia gwarancja Kia

Wszystkie nowe samochody marki Kia objęte są gwarancją na 7 lat lub 150 000 km (do 3 lat: bez ograniczeń przebiegu, powyżej 4 lat: do 150 000 km). Szczegółowe warunki znajdują się w książce gwarancyjnej.


 


7 lat aktualizacji mapy

Każdy nowy samochód marki Kia, fabrycznie wyposażony w system nawigacji, otrzymuje 6 rocznych darmowych aktualizacji mapy. Dzięki naszej ofercie Twój system nawigacji będzie zawsze korzystać
z najnowszych dostępnych danych.


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza