KIA Niro

  • Kia_niro_01.jpg
  • Kia_niro_02.jpg
  • Kia_niro_03.jpg
  • Kia_niro_04.jpg
  • Kia_niro_05.jpg
  • Kia_niro_06.jpg
  • Kia_niro_07.jpg
  • Kia_niro_08.jpg

CROSSOVER INSPIROWANY NATURĄPRZYKUWAJĄCY UWAGĘ PRZÓD

Sportowy spojler przedni podkreśla dynamicznego ducha tego hybrydowego crossovera. Przyciągające wzrok pionowe wloty powietrza dodają sportowego charakteru i podnoszą własności aerodynamiczne. Ozdobny grill chłodnicy harmonizuje z dopracowaną, masywną sylwetką auta. Całość dopełniają relingi dachowe, wysoka linia boczna i 18-calowe obręcze kół ze stopu lekkiego. Drogę wskazują bi-ksenonowe światła przednie

EFEKTOWNY TYŁ

Masywna część tylna nowej Kia Niro podkreśla solidność pojazdu. Nowoczesne lampy w technologii LED i atrakcyjne elementy stylistyczne w kolorze srebrnym znakomicie kontrastują ze sobą. Nad szybą zamontowano czarny, lakierowany spojler. Dyfuzor minimalizuje zawirowania powietrza i zwiększa aerodynamikę pojazdu.

PRZESTRONNE WNĘTRZE

Nowa Kia Niro jest niezwykle przestronna jak na samochód hybrydowy. Jej wnętrze jest komfortowe i dopracowane. Siedzenia z przodu i zewnętrzne z tyłu mogą być podgrzewane. Fotele przednie z pamięcią ustawień umożliwia zajęcie optymalnej pozycji za kierownicą. Dzięki tym rozwiązaniom prowadzenie nowej Kia Niro sprawia wyjątkową przyjemność.

NOWOCZESNY KOKPIT

Zestaw wskaźników i wyświetlacze czytelnie prezentują wszelkie informacje. Dzięki nim kierowca z łatwością steruje napędem hybrydowym, systemem nawigacji oraz całym bogatym wyposażeniem pojazdu. Bez odwracania uwagi od prowadzenia.

MOC DWÓCH SILNIKÓW


POZNAJ TECHNOLOGIĘ HYBRYDOWĄ

Nowa Kia Niro to samochód przyszłości. Odznacza się małym zużyciem paliwa, niska emisją spalin i jest objęta 7-letnia gwarancją (łącznie z baterią napędową). Zachęca do zajęcia miejsca za kierownicą i ruszenia przed siebie. poznaj jej wszystkie zalety.

HYBRYDOWA WYDAJNOŚĆ JAZDY

Zarówno w mieście, jak i w trasie. Dowiedz się, jak nowa Kia Niro dostosowuje tryb pracy napędu hybrydowego do ukształtowania terenu. W każdym przypadku zapewnia pełen komfort jazdy.

RÓWNOLEGŁY NAPĘD HYBRYDOWY

Nowa Kia Niro korzysta z jednego z dwóch napędów lub wykorzystuje oba jednocześnie. Układ hamulcowy odzyskuje energię kinetyczną pojazdu, przekształca ja w energię elektryczną i doładowuje bateria. Łączna moc maksymalna zespołu napędowego wynosi 141KM. W trybie elektrycznym nowa Kia Niro może rozwinąć prędkość 120 km/h


PRZESTRZEŃ DLA CODZIENNYCH POTRZEB


ODPRĘŻENIE WE WNĘTRZU

W Kia Niro poczujesz się swobodnie. Kierowca i pasażer mogą cieszyć sie wyjątkowym w tej klasie pojazdów miejscem na nogi i przestrzenią nad głową. 8-stopniowa regulacja kierownicy umożliwia każdemu zajęcie wygodnej pozycji za kierownicą. Pasażerowie siedzący z tyłu również podróżują wygodnie.

PRZESTRZEŃ DLA WSZYSTKICH

Przekonaj się, jak przestronna i funkcjonalna jest nowa Kia Niro. Wszystko dzięki dużemu bagażnikowi oraz inteligentnemu wykorzystaniu miejsca. Odpowiednia odległość pomiędzy fotelami przednimi a kanapą tylną ułatwia wsiadanie i wysiadanie.

MAKSYMALNA PRZESTRZEŃ ŁADUNKOWA<

Nowa Kia Niro jest nie tylko wygodna, ale również pojemna. Bateria jest umieszczona pod tylnymi siedzeniami. Dzięki takiemu rozwiązaniu bagażnik ma objętość aż 427 l. Złożenie na płasko oparcia kanapy tylnej, dzielonego w proporcji 60:40, tworzy przestrzeń bagażową o objętości 1425 l.Zobacz video test


Zobacz video test


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Twoje dane będą bezpiecznie. Administratorem danych jest...
INFORMACJA
Podanie danych osobowych i wyrażenie zgód, o których mowa poniżej jest dobrowolne.
Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich poprawiania.
Administratorem danych osobowych jest GRUPA PGD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000433795 (dalej jako GRUPA PGD).
Przez Spółki Powiązane rozumie się spółki powiązane z GRUPĄ PGD, których wspólnikiem, udziałowcem lub akcjonariuszem jest spółka HOLDING 1 Spółka Akcyjna Spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie, ul. Rzemieślnicza 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000491677 (dalej jako Spółki Powiązane).

Czy chcesz być na bieżąco informowany o ofertach specjalnych i wydarzeniach

Zapisz się aby otrzymywać newsletter.
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Express
Karta Ratownicza