KIA nowa cee'd

  • ceed_01.jpg
  • ceed_02.jpg
  • ceed_03.jpg
  • ceed_04.jpg
  • ceed_05.jpg

Prowadź ciekawe życie 

Życie wymaga od nas ciągłego dokonywania wyborów. W przypadku Kia cee’d podjęcie właściwej decyzji jest łatwe i przyjemne. Chcesz połączyć stylowy wygląd z codzienną wygodą? Wybierz dynamiczną wersję 5-drzwiową inspirowaną pojazdami coupé.

Kia cee’d została zaprojektowana z myślą o osobach wymagających.

Spójrz tylko na klinowaty kształt nadwozia o mocno zaakcentowanej linii bocznej i muskularną pokrywę silnika. Zwróć uwagę na niskie zawieszenie, krótkie zwisy nadwozia i duży rozstaw osi, charakterystyczne dla sportowego coupé. W 5-drzwiowej Kia cee’d zalety te połączono z przestronnością i funkcjonalnością.

Gotowi na efekty specjalne

”Dbałość o szczegóły” — w Kia Motors to nie jest frazes. Tworząc nasze samochody, przywiązujemy jednakową wagę do atrakcyjnego wyglądu i jakości wykonania. Zwróć uwagę na płynną linię dachu i stylowe relingi wersji kombi, charakterystyczny dla marki Kia grill chłodnicy oraz nowoczesne diodowe lampy przednie i tylne. Aby uzyskać optymalne własności aerodynamiczne, a jednocześnie umożliwić dogodny dostęp do przestrzeni bagażowej i bezproblemowy załadunek, klapę tylną przesunęliśmy w kierunku dachu. Powiększyliśmy również spojler tylny, a linię boczną zaakcentowaliśmy także na zespolonych lampach tylnych.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Twoje dane będą bezpiecznie. Administratorem danych jest...
INFORMACJA
Podanie danych osobowych i wyrażenie zgód, o których mowa poniżej jest dobrowolne.
Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich poprawiania.
Administratorem danych osobowych jest GRUPA PGD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000433795 (dalej jako GRUPA PGD).
Przez Spółki Powiązane rozumie się spółki powiązane z GRUPĄ PGD, których wspólnikiem, udziałowcem lub akcjonariuszem jest spółka HOLDING 1 Spółka Akcyjna Spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie, ul. Rzemieślnicza 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000491677 (dalej jako Spółki Powiązane).

Czy chcesz być na bieżąco informowany o ofertach specjalnych i wydarzeniach

Zapisz się aby otrzymywać newsletter.
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Express
Karta Ratownicza