Odkryj

  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg

Nowa Kia Optima kombi.

TWOJA PRZESTRZEŃ. TWÓJ STYL.

Jakość i design z górnej półki w każdym detalu.

Design, który trudno przegapić. Pokochasz go od razu.

Nowoczesna i stylowa jest nie tylko sylwetka Optimy, ale także jej wnętrze. Efektowna linia, inteligentne rozwiązania w środku oraz niezwykła wszechstronność to główne zalety tego modelu. Jeśli lubisz się wyróżniać, cenisz przestrzeń, wygodę i bezpieczeństwo - to samochód dla Ciebie. Pokaż swój styl.

Stylowa, wygodna i pełna nowoczesnych rozwiązań.

Szukasz zaawansowanych technologii? Już nie musisz.

Chcieliśmy każdym udogodnieniem zapewnić jak najwięcej radości i pozytywnych wrażeń podczas jazdy. Stworzyć samochód intuicyjny i interaktywny, którego prowadzenie będzie przyjemne i bezstresowe.

Koniec z plątaniną kabli.

Bezprzewodowa indukcyjna ładowarka.

Aby naładować telefon podczas jazdy, wystarczy położyć go na specjalnym miejscu w tunelu środkowym. Nie musisz się już martwić, że zapomnisz ładowarki, ani że niespodziewanie rozładuje Ci się bateria.

Zawsze na właściwej drodze.

System ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu.

Czasami można nie zauważyć, że auto zaczyna zjeżdżać ze swojego pasa. Jeśli tak się stanie, system poinformuje Cię komunikatem na wyświetlaczu oraz sygnałem, a następnie dokona korekty toru jazdy.

Wszechstronna. Elastyczna. Przestronna.

Zawsze dopasuje się do Twoich planów. Nawet tych największych.

Dzięki Optimie kombi możesz mieć pewność, że nigdy nie zabraknie Ci przestrzeni w aucie - niezależnie od tego, dokąd się wybierasz ani co musisz ze sobą zabrać. Bagażnik o pojemności do 552 l można jeszcze bardziej zwiększyć dzięki opcji składania siedzeń za pomocą przycisku i wielu innym przydatnym funkcjom, ułatwiającym przewożenie nawet dużych pakunków.

Pomocna dłoń, gdy swoje ręce masz zajęte.

Funkcja automatycznego otwierania i zamykania pokrywy bagażnika.

Zapakuj wygodnie zakupy do bagażnika - aby go otworzyć nie musisz nawet używać rąk. Wystarczy, że masz przy sobie inteligentny kluczyk. Nareszcie koniec z gorączkowym przeszukiwaniem kieszeni czy torebki!

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Twoje dane będą bezpiecznie. Administratorem danych jest...
INFORMACJA
Podanie danych osobowych i wyrażenie zgód, o których mowa poniżej jest dobrowolne.
Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich poprawiania.
Administratorem danych osobowych jest GRUPA PGD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000433795 (dalej jako GRUPA PGD).
Przez Spółki Powiązane rozumie się spółki powiązane z GRUPĄ PGD, których wspólnikiem, udziałowcem lub akcjonariuszem jest spółka HOLDING 1 Spółka Akcyjna Spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie, ul. Rzemieślnicza 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000491677 (dalej jako Spółki Powiązane).

Czy chcesz być na bieżąco informowany o ofertach specjalnych i wydarzeniach

Zapisz się aby otrzymywać newsletter.
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Express
Karta Ratownicza