Odkryj

  • foto01.jpg
  • foto02.jpg
  • foto03.jpg
  • foto04.jpg
  • foto05.jpg
  • foto06.jpg

IDEALNA DO MIASTA


ZAWRACA NIEMAL W MIEJSCU, ZWRACA UWAGĘ

Nowa linia zderzaka, szerszy rozstaw kół - Kia Picanto to nie tylko nowy wygląd, ale także lepsza dynamika jazdy. Jest niezwykle zwrotna, dzięki czemu świetnie radzi sobie w każdych warunkach. Docenią ją zwłaszcza ci, którzy na co dzień poruszają się po mieście.

WIĘKSZA PRZESTRZEŃ, WIĘKSZY KOMFORT

Atrakcyjne i niezwykle praktyczne auto w jednym. Ergonomiczna deska rozdzielcza, sportowy styl i komfort. Wnętrze jest nowoczesne i zaskakuje przestronnością, a podręczne schowki i wygodny podłokietnik pomiędzy przednimi fotelami ułatwiają codzienną jazdę.

PLANUJESZ PODRÓŻ?

Wreszcie wystarczająco dużo miejsca. Na głowę, ręce, nogi... Także z tyły. Do tego wygodne siedzenia wykończone najwyższej jakości materiałami. Jeśli więc planujesz podróż i stawiasz na komfort, Picanto to najlepszy wybór.

PAKOWANIE TO WYZWANIE

Mimo kompaktowych wymiarów, wnętrze Picanto jest zaskakująco przestronne. Może w nim podróżować kierowca i czterech pasażerów - oczywiście z bagażami, które zmieszczą się w bagażniku o pojemności 225 litrów. Musisz przewieźć coś większego? Żaden problem. Wystarczy jednym ruchem złożyć tylne siedzenia

KOMFORTOWA I PRAKTYCZNA

Niewielki wymiary auta i komfort? Jak najbardziej! Picanto zostało wyposażone w specjalną konsolę z wygodnym podłokietnikiem pomiędzy przednimi fotelami. Nie tylko znacznie poprawia on komfort jazdy ale także stanowi schowek na podręczne drobiazgi. Inne udogodnienia to praktyczna półeczka w konsoli środkowej oraz uchwyty na napoje. Twoja wygoda to nasz priorytet.SZEROKA GAMA PRZYDATNYCH FUNKCJI


7-CALOWY EKRAN DOTYKOWY

7-calowy ekran systemu audio wyświetla przydatne dla kierowcy informacje. Dzięki łączu Bluetooth oraz funkcji rozpoznawania komend głosowych, podczas jazdy można skupić się przede wszystkim na tym co się dzieje na drodze.

FUNKCJA ROZPOZNAWANIA GŁOSU

Bez smartfona trudno dziś wyobrazić sobie codzienne życie. Dzięki interfejsowi przystosowanemu do obsługi Android Auto oraz Apple CarPlay* także w samochodzie możesz być stale na bieżąco. Rozmawiaj ze znajomymi i słuchaj muzyki, korzystając z funkcji rozpoznawania głosu, a nawet na chwilę nie będziesz musiał odrywać rąk od kierownicy.

NAWIGACJA Z USŁUGAMI KIA CONNECT SERVICES I ROZWIĄZANIAMI TOM TOM

Niespodzianki? Jak najbardziej! Ale niekoniecznie za kierownicą. Korzystając z usług Kia Connected Services z rozwiązaniami TomTom zawsze trafisz do celu i uzyskasz aktualne informacje o pogodzie czy natężeniu w ruchu drogowym. System ostrzeże Cię także o punktach pomiaru prędkości na trasie**KAMERA COFANIA

Picanto to auto, które idealnie sprawdza się w przestrzeni miejskiej. Z łatwością zaparkujesz nim nawet wtedy, gdy miejsca postojowe nie są zbyt duże. Jest niezwykle zwrotne, a dzięki kompaktowym wymiarom, kamerze i czujnikom cofania zmieści się niemal wszędzie.
UKŁAD AUTONOMICZNEGO HAMOWANIA AWARYJNEGO Z TRYBEM MIEJSKIM I POZAMIEJSKIM

Kazdemu czasami zdarza się na chwilę zamyślić... Układ autonomicznego hamowania awaryjnego w Picanto reaguje właśnie w takich momentach. Wykrywa inne pojazdy i powiadamia o nich kierowcę. Sygnał ostrzegawczy, a w przypadku braku reakcji rozpoczęcie hamowania minimalizują ryzyko kolizjiZostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Twoje dane będą bezpiecznie. Administratorem danych jest...
INFORMACJA
Podanie danych osobowych i wyrażenie zgód, o których mowa poniżej jest dobrowolne.
Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich poprawiania.
Administratorem danych osobowych jest GRUPA PGD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000433795 (dalej jako GRUPA PGD).
Przez Spółki Powiązane rozumie się spółki powiązane z GRUPĄ PGD, których wspólnikiem, udziałowcem lub akcjonariuszem jest spółka HOLDING 1 Spółka Akcyjna Spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie, ul. Rzemieślnicza 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000491677 (dalej jako Spółki Powiązane).

Czy chcesz być na bieżąco informowany o ofertach specjalnych i wydarzeniach

Zapisz się aby otrzymywać newsletter.
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Express
Karta Ratownicza