Nowy Sportage

  • new_sportage_1.jpg
  • new_sportage_2.jpg
  • new_sportage_3.jpg
  • new_sportage_4.jpg
  • new_sportage_5.jpg

Jaka jest Nowa Kia Sportage?

Doskonała w każdym calu.

Nowa Kia Sportage, to zupełnie nowy, bardzo atrakcyjny design nadwozia, cały szereg nowych zaawansowanych technologii i jeszcze wyższy poziom jakościowy.

Od nowa zaprojektowane wnętrze wykonano z materiałów najwyższej jakości zarezerwowanych dotąd dla marek premium. Nowoczesna stylistyka cechująca się wzorową funkcjonalnością oraz cały szereg opcji podnoszących komfort, wygodę użytkowania i bezpieczeństwo tworzy idealne miejsce do spędzania wewnątrz czasu podczas długich i krótkich podróży. Cała gama nowych i zoptymalizowanych silników oraz skrzyń biegów zapewni wyższą wydajność i lepsze osiągi – a zarazem lepszą charakterystykę jezdną, prowadzenie i resorowanie.

Po raz pierwszy także nabywcy Kia Sportage będą mogli wyspecyfikować swe auto w wersji „GT Line”.

Zaprojektowany i skomponowany specjalnie z myślą o tych, którzy chcą, by ich Sportage zapewniał bardziej sportowe doznania z jazdy, pakiet GT Line w niczym nie narusza ogromnej funkcjonalności i wszechstronności seryjnego modelu Kia Sportage, przydając mu zarazem większej wyrazistości, zarówno wizualnie, jak i dynamicznie, co przemawia do klientów pożądających takich cech.


Zobacz video test

Zobacz video test


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Twoje dane będą bezpiecznie. Administratorem danych jest...
INFORMACJA
Podanie danych osobowych i wyrażenie zgód, o których mowa poniżej jest dobrowolne.
Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich poprawiania.
Administratorem danych osobowych jest GRUPA PGD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000433795 (dalej jako GRUPA PGD).
Przez Spółki Powiązane rozumie się spółki powiązane z GRUPĄ PGD, których wspólnikiem, udziałowcem lub akcjonariuszem jest spółka HOLDING 1 Spółka Akcyjna Spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie, ul. Rzemieślnicza 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000491677 (dalej jako Spółki Powiązane).

Czy chcesz być na bieżąco informowany o ofertach specjalnych i wydarzeniach

Zapisz się aby otrzymywać newsletter.
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Express
Karta Ratownicza