KIA nowa pro_cee'd

  • pro_ceed_01.jpg
  • pro_ceed_02.jpg
  • pro_ceed_03.jpg
  • pro_ceed_04.jpg
  • pro_ceed_05.jpg

Otwórz się na nowe pomysły.

Porzuć utrwalony sposób myślenia. Poznaj hatchbacka zmierzającego w nowym kierunku. pro_cee’d to prawdziwy indywidualista w rodzinie Kia cee’d. Odznacza się niezwykle atrakcyjnym, przyciągającym spojrzenia 3-drzwiowym nadwoziem i szeroką gamą nowoczesnych rozwiązań technicznych. Ten samochód daje wyjątkową przyjemność prowadzenia i sprawia, że każdy dzień może być ekscytujący. 

Elektryzuje nawet na parkingu

Wystarczy spojrzeć na jej dynamiczną sylwetkę ze zwężającymi się szybami bocznymi i muskularny tył z wyrazistymi lampami diodowymi, stanowiącymi przedłużenie wyraźnie zaakcentowanej linii bocznej. Kia pro_cee’d to samochód zaprojektowany z myślą o kierowcy. Peter Schreyer — główny projektant marki Kia — podsumował: "Tym autem chcesz jeździć, nie tylko je posiadać”.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Twoje dane będą bezpiecznie. Administratorem danych jest...
INFORMACJA
Podanie danych osobowych i wyrażenie zgód, o których mowa poniżej jest dobrowolne.
Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich poprawiania.
Administratorem danych osobowych jest GRUPA PGD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000433795 (dalej jako GRUPA PGD).
Przez Spółki Powiązane rozumie się spółki powiązane z GRUPĄ PGD, których wspólnikiem, udziałowcem lub akcjonariuszem jest spółka HOLDING 1 Spółka Akcyjna Spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie, ul. Rzemieślnicza 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000491677 (dalej jako Spółki Powiązane).

Czy chcesz być na bieżąco informowany o ofertach specjalnych i wydarzeniach

Zapisz się aby otrzymywać newsletter.
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Express
Karta Ratownicza