KIA Rio

  • Kia_Rio_01.jpg
  • Kia_Rio_02.jpg
  • Kia_Rio_03.jpg
  • Kia_Rio_05.jpg
  • Kia_Rio_06.jpg
  • Kia_Rio_07.jpg
  • Kia_Rio_08.jpg

EMOCJE ZA KIEROWNICĄ


PRZESTRONNE I PRAKTYCZNE

Rio to idealne auto miejskie na co dzień. Zadziwia niespotykaną w swojej klasie przestronnością. Docenią je zwłaszcza podróżujący z tyłu. Samochód jest bardzo praktyczny - siedzenia z tyłu można składać, jeszcze bardziej zwiększając przestrzeń bagażnika i tak zaskakująco dużej objętości 325 l.

PRZYCIĄGAJĄCA WZROK SYLWETKA

Jeszcze bardziej sportowy charakter i najnowsze rozwiązania technologiczne. opływowa, muskularna sylwetka to zapowiedź niezapomnianych wrażeń podczas jazdy. Rio przyciąga wzrok charakterystycznym dla kia grillem chłodnicy, nowymi 17-calowymi obręczami kół, efektownymi, dwufunkcyjnymi reflektorami projekcyjnymi, światłami do jazdy dziennej LED i starannie dopracowanymi detalami.

NOWOCZESNE WNĘTRZE

Nowoczesne, wyrafinowane wnętrze Rio nie ma sobie równych. Od miękkich w dotyku materiałów wykończeniowych poprzez ergonomiczny kształt przednich foteli i zorientowany na kierowcę kokpit. Przyciąga uwagę subtelnymi, sportowymi akcentami. Najnowsze technologie i rozwiązania w zakresie komfortu sprawiają, że nie można się doczekać następnej jazdy!IDEALNIE DOPASOWANE DO CIEBIE


KOMFORT I WYGODA

Twój komfort to nasz priorytet. W chłodny dzień każdego ucieszą podgrzewane fotele i kierownica. A kiedy będziesz potrzebować przewieźć coś większego, na pewno docenisz funkcję składania tylnych siedzeń. Masz ze sobą duże zakupy i nie masz wolnej ręki, żeby otworzyć auto? Właśnie w takich chwilach najbardziej przydaje się nasz wygodny, bezkluczykowy system otwierania i zamykania pokrywy bagażnika.

ŁĄCZNOŚĆ I ROZRYWKA

Przekonaj się, jak przestronna i funkcjonalna jest nowa Kia Niro. Wszystko dzięki dużemu bagażnikowi oraz inteligentnemu wykorzystaniu miejsca. Odpowiednia odległość pomiędzy fotelami przednimi a kanapą tylną ułatwia wsiadanie i wysiadanie.

DETALE MAJĄ ZNACZENIE

Aby każda podróż kojarzyła się z przyjemnością, wyposażyliśmy Rio w praktyczne i efektowne rozwiązania. Nowa Rio oferuje dwufunkcyjne reflektory projekcyjne, które idealnie oświetlą dla Ciebie drogę. Zaparowane szyby nie będą już problemem - dzięki specjalnemu czujnikowi osuszający je nawiew uruchamia się automatycznie. niezwykle wygodny jest tez czujnik deszczu, który po wykryciu opadów sam włącza wycieraczki.WYBÓR SILNIKÓW

Nowa Kia Rio jest dostępna z silnikiem 1.2 DOHC, który zapewnia równowagę pomiędzy wysokimi osiągami i wydajnością. Oczekujesz więcej? Wybierz wersję 1.4 DOHC, dostępną z 6 - biegową skrzynią mechaniczną lub 4 - biegową automatyczną.
SZYBKO I EFEKTOWNIE

Często podróżujesz po mieście? Innowacyjna Kia Rio zawiezie Cię wszędzie, dokąd potrzebujesz. Jest zwrotna, dynamiczna, a jazda nią jest płynna i przyjemna. Wybierz najlepszą dla swoich potrzeb wersję silnika i skrzyni biegów.


INTELIGENTNE ROZWIĄZANIA


DRIVE WISE

Poznaj technologię DRIVE WISE - innowacyjne systemy bezpieczeństwa Kia. To nowoczesne rozwiązania, które pomagają wykrywać potencjalne zagrożenia na drodze i unikać ryzyka kolizji. Korzystanie z nich zwiększa bezpieczeństwo podczas jazdy i sprawia, że czas spędzony za kierownicą to prawdziwa przyjemność.

UKŁAD AUTONOMICZNEGO HAMOWANIA

Wykorzystując radar na przednim zderzaku i kamerę na szybie układ autonomicznego hamowania awaryjnego pomaga uniknąć lub zminimalizować skutki kolizji. Jeśli wykryje pojazd lub pieszego, powiadamia o tym kierowcę. W przypadku braku reakcji system sam rozpoczyna proces hamowania.

6 PODUSZEK POWIETRZNYCH

Kia Rio została wyposażona w 6 poduszek powietrznych i całą gamę nowoczesnych systemów bezpieczeństwa, takich jak system monitorowania ciśnienia w oponach czy zaawansowane czujniki parkowania. W trudniejszych warunkach na drodze nieocenionym wsparciem dla kierowcy będzie system stabilizacji toru jazdy, zarządzania stabilnością auta oraz układ wspomagający ruszanie na wzniesieniu.ZOBACZ VIDEO TEST
NOWEJ KIA RIO

Zobacz video test


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Twoje dane będą bezpiecznie. Administratorem danych jest...
INFORMACJA
Podanie danych osobowych i wyrażenie zgód, o których mowa poniżej jest dobrowolne.
Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich poprawiania.
Administratorem danych osobowych jest GRUPA PGD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000433795 (dalej jako GRUPA PGD).
Przez Spółki Powiązane rozumie się spółki powiązane z GRUPĄ PGD, których wspólnikiem, udziałowcem lub akcjonariuszem jest spółka HOLDING 1 Spółka Akcyjna Spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie, ul. Rzemieślnicza 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000491677 (dalej jako Spółki Powiązane).

Czy chcesz być na bieżąco informowany o ofertach specjalnych i wydarzeniach

Zapisz się aby otrzymywać newsletter.
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Express
Karta Ratownicza