Odkryj

Zobacz auta dostępne od ręki

WYPOSAŻENIE

Innowacyjna pod każdym względem.

Nowatorski design

Dynamiczne linie sylwetki i mocno zaakcentowany przód zdecydowanie wyróżniają Kia Optima kombi Plug-in Hybrid na drodze. Intrygujące detale, takie jak błękitne wstawki w grillu chłodnicy czy oszczędne reflektory LED podkreślają ekologiczny charakter auta. Stylu dodają mu charakterystyczne, aerodynamiczne otwory wlotu powietrza oraz 17-calowe obręcze kół ze stopu metali lekkich.

Wyrafinowane wnętrze

Nie tylko nadwozie Kia Optima przyciąga wzrok fantastycznym designem. W wyrafinowanym, przestronnym wnętrzu od pierwszej chwili poczujesz się komfortowo. Wszystko tutaj robi niezwykłe wrażenie. Czytelny, duży ekran dotykowy i wygodne, fotele z jasnej skóry to tylko niektóre powody, dla których nie można się doczekać kolejnej podróży.

Wszechstronna i praktyczna

Przestrzeń bagażowa to aż 440 l, co pozwala na zapakowanie do auta mnóstwa rzeczy. Jeśli będziesz potrzebować przewieźć coś naprawdę dużego, wystarczy złożyć tylne siedzenia, dzielone w proporcji 40:20:40. Dzięki specjalnemu systemowi mocowań można być pewnym, że podczas podróży bagaż będzie bezpieczny. Masz zajęte ręce? Pokrywa bagażnika sama się otworzy, gdy zbliżysz się do samochodu mając przy sobie kluczyk.HYBRYDA TYPU PLUG-IN

Moc dwóch silników.


Zaawansowana technologia plug-in hybrid

Kia Optima kombi Plug-in Hybrid przenosi technologię hybrydową w zupełnie nowy wymiar. Zaskoczy Cię jej wydajność i duży zasięg silnika elektrycznego. Dzięki dwóm silnikom: benzynowemu i elektrycznemu jazda samochodem jest przyjemna i przede wszystkim ekonomiczna. Długa, 7-letnia gwarancja Kia, która obejmuje także baterię, sprawia, że podczas użytkowania auta właściwie nie trzeba się niczym przejmować.

Zaawansowany układ hybrydowy

Korzystaj z silnika benzynowego, elektrycznego lub obu jednocześnie - w zależności od warunków. System hamowania regeneratywnego wykorzystuje energię kinetyczną do ładowania baterii. Optima Plug-in Hybrid jest wyposażona w gniazdo 220 V oraz łatwą w obsłudze ładowarkę, z której można korzystać w warunkach domowych.

Dynamika jazdy

Kia Optima kombi Plug-in Hybrid jest wyposażona w jednostkę benzynową 2.0 GDi oraz niezwykle wydajny silnik elektryczny. Dzięki temu podczas jazdy można korzystać z napędu benzynowego, elektrycznego lub ich połączenia, mając do dyspozycji moc 205 KM i dzięki wydajnej baterii aż 62 km zasięgu silnika elektrycznego.Wszystko pod kontrolą

Informacje o aktualnym poziomie zużycia energii oraz trybie jazdy stale znajdują się przed oczami kierowcy na zegarach. Możesz także sprawdzić szczegółowe dane nt. poziomu naładowania baterii, stylu jazdy i wydajności na ekranie systemu nawigacji. Tam też znajdziesz najbliższą stację ładowania. Tak wygląda ekologia w nowoczesnym wydaniu!TECHNOLOGIA I BEZPIECZEŃSTWO


Układ autonomicznego hamowania

System autonomicznego hamowania awaryjnego (AEB) pomaga uniknąć lub zminimalizować skutki kolizji.

Asystent parkowania

Najnowsze technologie sprawiają, że parkowanie to przyjemność.

Ostrzeganie o niezamierzonej zmianie pasa

Każdemu może zdarzyć się moment rozkojarzenia. System ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu poinformuje kierowcę, a następnie może dokonać korekty toru jazdy, jeśli samochód zacznie zjeżdżać ze swojego pasa bez użycia kierunkowskazu.
Aktywny tempomat

Mieć drogę tylko dla siebie to rzadki luksus podczas podróży. Aktywny tempomat ASCC jest nieoceniony, zwłaszcza podczas dłuższych tras. Dzięki niemu samochód utrzymuje wybraną wcześniej prędkość i w zależności od potrzeby przyspieszając lub hamując, dostosowuje odległość od pojazdów z przodu.
Nowoczesne technologie

Dzięki bezprzewodowej, indukcyjnej ładowarce, gdy w smartfonie kończy się bateria, wystarczy położyć go na specjalnym miejscu w tunelu środkowym. Kabel nie będzie Ci potrzebny! Jesteś miłośnikiem muzyki? Podróże Kia Optima uprzyjemni Ci najwyższej jakości dźwięk, płynący z systemu audio Harman/Kardon™ z 8 głośnikami.
7-letnia gwarancja Kia

Wszystkie nowe samochody marki Kia objęte są gwarancją na 7 lat lub 150 000 km (do 3 lat: bez ograniczeń przebiegu, powyżej 4 lat: do 150 000 km). Szczegółowe warunki znajdują się w książce gwarancyjnej.
7 lat aktualizacji mapy

Każdy nowy samochód marki Kia, fabrycznie wyposażony w system nawigacji, otrzymuje 6 rocznych darmowych aktualizacji mapy. Dzięki naszej ofercie Twój system nawigacji będzie zawsze korzystać z najnowszych dostępnych danych.Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części
Karta Ratownicza