Kia Sportage

Zobacz auta dostępne od ręki


STYLISTYKA

Nowa definicja elegancji.


Dynamiczna linia

Kia Sportage podkreśla osobowość kierowcy i przyciąga uwagę. Została zaprojektowana
i jest produkowana w Europie. Wystarczy spojrzeć na jej dynamiczną sylwetkę i głębokie przetłoczenia maski silnika. Na charakterystyczny dla marki Kia grill chłodnicy i chromowane akcenty. Nie sposób nie zauważyć też masywnej części tylnej i zaokrąglonych, szerokich lamp zespolonych. To auto wyjątkowe.

Dopracowane wnętrze

Również wnętrze Kia Sportage pozytywnie zaskakuje. Jest starannie rozplanowane, użyte materiały wykończeniowe są miękkie w dotyku, a całość odznacza się wysoką jakością wykonania. Nowy, ergonomiczny kokpit stworzono z myślą o kierowcy. Wszystkie ważne informacje wyeksponowano,
a elementy sterowania znajdują się na wyciągnięcie ręki.

Stylistyka godna SUV-a

Kia Sportage szczyci się wyglądem typowym dla SUV-a
o zdecydowanie sportowym charakterze. Wysoko zamontowane lampy przednie
i szeroki grill sprawiają, że przód modelu jest niezwykle atrakcyjny. Muskularne przetłoczenia i zdecydowane akcenty stylistyczne podkreślają dynamicznego ducha pojazdu. Dzięki nim nadwozie jest nowoczesne, intrygujące,
a zarazem eleganckie.WSPOMAGANIE KIEROWCY

Łatwo i przyjemnie do celu.


Elektroniczne wsparcie

Dzięki systemowi rozpoznawania znaków drogowych (Kia Speed Assist) będziesz wiedział, jaka prędkość jest dozwolona na danym odcinku. Specjalna kamera odczytuje znaki drogowe, a limit jest wyświetlany w zestawie wskaźników. Z kamery tej korzysta również układ Kia Lane Assist. Ostrzega on w przypadku zjeżdżania z prawidłowo oznakowanego pasa ruchu bez użycia kierunkowskazu.

Kamera cofania

Kia Sportage wspiera kierowcę na różne sposoby. Również po włączeniu biegu wstecznego. Wtedy na ekranie systemu nawigacji wyświetlany jest widok z kamery cofania, uzupełniony
o wskazówki dotyczące parkowania.

Asystent parkowania

Parkowanie bez wysiłku. Asystent parkowania (Kia Auto Park Assist) pomaga kierowcy zająć równoległe lub prostopadłe miejsce postojowe. Układ ten przydaje się również podczas wyjeżdżania z równoległego miejsca postojowego. Kierowca musi tylko dostosować prędkość i zmieniać biegi.


SŁUCHAJ, OGLĄDAJ, JEDŹ


Kia Connected Services

Dzięki usługom on-line Kia Connected Services będziesz
w kontakcie ze światem. System prezentuje informacje
o ograniczeniach prędkości¹, pogodzie i natężeniu ruchu (wymagany smartfon z planem taryfowym z transmisją danych). Standardowo nawigacja objęta jest usługą 7-letniej, bezpłatnej aktualizacji mapy**. Zintegrowany modem Wi-Fi umożliwia podłączenie systemu do Internetu za pomocą smartfona.

Podłącz, kliknij i korzystaj

Gdziekolwiek się udasz, możesz pozostać w łączności ze światem. Wyjścia USB i AUX
w konsoli centralnej Kia Sportage umożliwiają podłączanie urządzeń mobilnych i ich łatwe ładowanie. Pasażerowie siedzący z tyłu docenią możliwość ładowania urządzeń przez port USB. Dzięki technologii Bluetooth® wygodnie możesz odbierać połączenia lub słuchać ulubionej muzyki.

System audio JBL

Zmień rytm. W Kia Sportage możesz słuchać ulubionej muzyki, delektując się krystalicznym dźwiękiem najwyższej jakości. System nagłośnienia JBL z 8 głośnikami jest wyposażony w funkcję Clari-fiTM. Poprawia ona jakość plików w formacie MP3. Pozostaje podjąć decyzję: który utwór najpierw?


KOMFORT


Niezwykłe wnętrze

Wygoda, praktyczne rozwiązania i zastosowane materiały sprawią, że w Kia Sportage poczujesz się jak w domu. To jakość, którą można zobaczyć
i dotknąć. Satynowe detale
i elementy o wysokim połysku pozostawiają niezapomniane wrażenie. Wystarczy wybrać ulubione odcienie i preferowaną tapicerkę, by wnętrze nabrało dodatkowego, indywidualnego charakteru.

Przestronność

Wnętrze Kia Sportage jest przestronne i wygodne. Zarówno dla kierowcy, jak i dla pasażerów. Zaskakuje wieloma udogodnieniami, dzięki którym nawet długa podróż będzie przyjemna.

Wygodne fotele/b>

Można zajmować miejsca! Zimą podgrzewanie zapewnia poczucie przyjemnego ciepła. Natomiast latem wentylacja foteli przednich daje miłe uczucie chłodu. Fotel kierowcy z podparciem odcinka lędźwiowego podnosi komfort jazdy. Sterowanie elektryczne to pełna wygoda. Osoby siedzące
z tyłu będą mile zaskoczone regulacją pochylenia oparcia kanapy.Pojemny bagażnik

Bagażnik Kia Sportage pomieści niemal wszystko, czego potrzebujesz. Standardowo ma objętość 491 l. Złożenie kanapy tylnej powiększa przestrzeń bagażową do 1480 l. Obniżając podłogę bagażnika zyskujemy dodatkowe 37 l i większą wysokość.
Panoramiczne okno dachowe

Dach panoramiczny Kia Sportage sprawi, że na każdą podróż spojrzysz z ciekawszej perspektywy. Jeżeli słońce jest zbyt mocne, wystarczy nacisnąć przycisk rozwijający roletęBEZPIECZEŃSTWO

Autonomiczne hamowanie awaryjne

Układ autonomicznego hamowania awaryjnego (Kia Brake Assist) podnosi bezpieczeństwo i pomaga uniknąć wypadku. Czujnik
i kamera wykrywają przechodniów i pojazdy. Układ ostrzega kierowcę o sytuacji potencjalnie niebezpiecznej.
W przypadku braku reakcji kierowcy samochód może zahamować automatycznie, zapobiegając kolizji lub ograniczając jej skutki.

Monitorowanie martwego pola

System monitorowania martwego pola w lusterkach (Kia Blind Spot Detection) informuje
o zbliżających się pojazdach niewidocznych w lusterkach wstecznych. W momencie wykrycia kierowca ostrzegany jest migającym symbolem. Funkcja monitorowania ruchu pojazdów podczas cofania (Kia Rear Cross Traffic Alert) ostrzega przed groźbą kolizji podczas włączania się do ruchu.

Bezpieczeństwo bierne

Kia Sportage jest standardowo wyposażona w liczne układy bezpieczeństwa. Nowoczesne nadwozie wzmocniono wyjątkowo wytrzymałą stalą. We wnętrzu zamontowano sześć poduszek powietrznych. Wszystko po to, by maksymalnie chronić kierowcę i pasażerów.


RUSZAJ PRZED SIEBIE

Wiele możliwości

Czasami warto jest opuścić utarte szlaki. Skręcić w nieznane, poczuć smak przygody. Kia Sportage powstała właśnie po to, by dawać pełnię swobody
i poczucie kontroli. Zaawansowane układy SUV-a
z napędem 4x4 stale monitorują warunki jazdy. Umożliwia to utrzymanie przyczepności na nierównych, luźnych i śliskich nawierzchniach.

Doskonalsze silniki

Daj się porwać imponującym silnikom Kia Sportage! Gwarantują znakomite osiągi przy umiarkowanym zużyciu paliwa. Wybierz jedną ze sprawdzonych jednostek wysokoprężnych lub benzynowych. Sprawdź osiągi najmocniejszego benzynowego silnika 1.6 Turbo GDI.

Dwusprzęgłowa skrzynia biegów DCT

Wypróbuj 7-biegową przekładnię dwusprzęgłową (DCT). Łączy ona zalety skrzyni mechanicznej i automatycznej: szybka zmiana biegów, płynne przyspieszanie oraz lepsza ekonomika jazdy. Dodatkowo dzięki sterowaniu za pomocą wygodnych łopatek przy kierownicy poczujesz się niemal jak kierowca wyścigowy.


WERSJA GT LINE

Sportowy charakter.


Z myślą o Tobie

Szukasz nowoczesnego, atrakcyjnego, sportowego SUV-a? Kia Sportage w wersji GT Line to auto właśnie dla Ciebie. Jej oryginalne, pełne dynamiki nadwozie zdecydowanie wyróżnia się na drodze. Bogate wyposażenie czyni prowadzenie prawdziwą przyjemnością. Poczuj moc i wykorzystaj doskonałe własności jazdy nie tylko w mieście. Daj się porwać na kolejną ekscytującą przygodę.

Efektowne nadwozie

Kia Sportage w wersji GT Line wyróżnia się jeszcze bardziej. Nadwozie z wieloma sportowymi akcentami wzbudza dreszczyk emocji. Grill chłodnicy, światła przeciwmgielne LED przypominające kostki lodu czy dwie końcówki układu wydechowego to tylko niektóre
z charakterystycznych detali tej wersji. Całości dopełniają 19-calowe obręcze kół ze stopu lekkiego.

Sportowa dusza

Jaka prezentuje się wnętrze Kia Sportage GT Line? Wyobraź sobie, że siedzisz wygodnie
w dobrze wyprofilowanym fotelu. Miękka, skórzana tapicerka. Czarne wykończenie wnętrza oraz trójramienna kierownica
w kształcie litery D. Pod stopą pedał przyspieszenia z aluminiową nakładką. A może warto przekonać się samemu?5-gwiazdek w teście bezpieczeństwa Euro NCAP

Absolutne bezpieczeństwo to priorytet. Dowodem tego jest otrzymanie przez Kia Sportage najwyższej noty 5 gwiazdek w testach Euro NCAP.
7-letnia gwarancja Kia

Wszystkie nowe samochody marki Kia objęte są gwarancją na 7 lat lub 150 000 km (do 3 lat: bez ograniczeń przebiegu, powyżej 4 lat: do 150 000 km). Szczegółowe warunki znajdują się w książce gwarancyjnej.
Zobacz video test

Zobacz video test


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części
Karta Ratownicza