Odkryj

Zobacz auta dostępne od ręki

DESIGN

Gran turismo w najczystszej formie.


Z pasji do motoryzacji

Kia Stinger podbija serca miłośników motoryzacji z najwyższej półki. Samochód we wszystkich aspektach nawiązuje do klasyki gran turismo. Charakterystyczna, wydłużona maska, wyrafinowane wnętrze i muskularna sylwetka wyglądają zjawiskowo. A to jeszcze nic w porównaniu z osiągami Stingera, które zapiera dech w piersiach.

Sportowe DNA

Sportowy design opiera się na odpowiednich proporcjach i harmonii. Nowa Kia Stinger GT opanowała tą sztukę do perfekcji - długa maska, dłuższy rozstaw osi i nisko zawieszona kabina wpływają na poprawę aerodynamiki i jeszcze lepsze osiągi. Do tego nowe, 19-calowe aluminiowe felgi jeszcze bardziej podkreślają sportowy wygląd.

Szlachetne wnętrze

Wnętrze Kia Stinger to kwintesencja wyrafinowanego połączenia sportowego charakteru i elegancji z wieloma udoskonaleniami, zapewniającymi jeszcze większy komfort, poczucie bezpieczeństwa jak również dreszczyk emocji. Uwagę przyciąga nowy ekran systemu inforozrywki o przekątnej 10,25" z usługami UVO Connect, nastrojowe oświetlenie, komfortowe, świetnie trzymające fotele oraz bezramkowe lusterko wsteczne.

 

Imponujące osiągi


Zachwyt gwarantowany

Dynamika i niesamowite przyspieszenie. W Kia Stinger liczysz się tylko Ty i droga. Znakomite prowadzenie, bezpieczeństwo i komfort jazdy - to wszystko dzięki elektronicznie sterowanemu zawieszeniu, które za pomocą czujników kontroluje parametry jazdy i zmienia sztywność zawieszenia. Wybierz odpowiedni tryb jazdy, dopasowany do Twoich preferencji i warunków na drodze.

Maksymalna kontrola nad pojazdem

Droga jest pełna niespodzianek. Dzięki elektronicznie sterowanemu napędowi na wszystkie koła (AWD) Stinger GT prowadzi się stabilnie i pewnie niezależnie od warunków na trasie. System dynamicznego sterowania momentem obrotowym (DTVC) przenosi siłę napędową lub siłę hamowania na właściwe koła, aby zapewnić maksymalną przyczepność i stabilność. Możesz czuć się bezpiecznie w każdych warunkach.

Przyspiesza bicie serca

Pod maską czeka na Ciebie 3,3-litrowy silnik V6 z podwójnym turbodoładowaniem. Zapewnia Ci bezproblemową jazdę w stylu gran turismo i natychmiastowe przyspieszenie. Pięknie reaguje i przyspiesza, osiągając znaczny moment obrotowy w szerokim zakresie. 8-biegowa automatyczna skrzynia zapewnia szybką i płynną zmianę biegów. Specjalnie dobrane układy dolotowe i wydechowe zapewniają wyjątkową wydajność.


KOMFORT

Wsiądź do środka i delektuj się podróżą.


Jeszcze większa przestronność

Jedną z największych zalet dużego rozstawu osi Stingera jest niezwykle przestronna kabina. W środku w komfortowych warunkach może podróżować kierowca i czterech pasażerów. Przestrony bagażnik ma pojemność 406 l. Aby pomieścić długi lub dodatkowy ładunek, wystarczy złożyć tylną kanapę, dzieloną w proporcji 60:40.

Najwyższy poziom komfortu

Każdy element Kia Stinger GT jest poświęcony porywającej jeździe na długich dystansach - gdzie radość z podróży jest wszystkim. Wygodne, sportowe fotele zapewniają stabilne podparcie dla kręgosłupa i pewne trzymanie boczne. Skorzystaj również z podgrzewanych i wentylowanych siedzeń - dla kojącego zadowolenia podczas każdej trasy, w każdych warunkach pogodowych.

Pokrywa bagażnika sterowana elektrycznie

Pełne ręce? Załaduj swój fastback z łatwością dzięki inteligentnej klapie bagażnika. Trzymaj kluczyk w kieszeni lub torbie, a klapa bagażnika otworzy się automatycznie, gdy zbliżysz się do tylnej części nowej Kia Stinger GT. Co więcej, możesz nawet nacisnąć inteligentny kluczyk, aby uruchomić i zatrzymać silnik w swojej Kia Stinger GT na odległość, dzięki czemu zaoszczędzisz trochę czasu.


INTELIGENTNE ROZWIĄZANIAWszystko w zasięgu wzroku

Wszystkie niezbędne informacje znajdują się w zasięgu wzroku. Do dyspozycji masz asystenta martwego pola z funkcją wyświetlania obrazu z kamer bocznych na wyświetlaczu między zegarami. Dzięki wyświetlaczowi Head-Up, który pokazuje kluczowe informacje - jak ograniczenia prędkości i wskazówki nawigacyjne - na przedniej szybie, dokładnie w Twojej linii wzroku, zawsze bezpiecznie i bez odrywania wzroku od drogi, dotrzesz do celu.

System monitorowania otoczenia pojazdu z kamerą 360˚

Kamera 360˚ z intuicyjnym systemem monitorowania otoczenia pojazdu wyświetla widok będący połączeniem obrazu z czterech szerokokątnych kamer z przodu, z tyłu i po bokach nowej Kia Stinger GT. Takie rozwiązanie daje możliwość obserwowania otoczenia pojazdu z góry podczas parkowania oraz jazdy z prędkością poniżej 20 km/h.

System audio Harman Kardon®

Ciesz się światowej klasy dźwiękiem dzięki 15-głośnikowemu systemowi Harman Kardon® o mocy 720W. Stinger to pierwszy model Kia, w którym pod przednim fotelem umieściliśmy subwoofer. Technologia Clari-Fi ™ poprawia cyfrowe doznania dźwiękowe, podczas gdy najnowsza technologia QuantumLogic ™ Surround Sound zapewnia autentyczną, wyrafinowaną, wielowymiarową scenę dźwiękową.


TECHNOLOGIA I BEZPIECZEŃSTWO


Aktywny tempomat

Zwłaszcza podczas długich podróży, do których Stinger jest stworzony, aktywny tempomat jest niezwykle przydatny. Dzięki niemu auto utrzymuje wybraną wcześniej prędkość i dostosowuje swoją odległość od pojazdów z przodu - w zależności od potrzeby przyspieszając lub hamując. Jest to możliwe dzięki zaawansowanej technologii i specjalnym czujnikom umieszczonym na zderzaku.

System powiadamiania o zmęczeniu kierowcy

System powiadamiania o zmęczeniu kierowcy (DAW) działa w oparciu o zaawansowaną technologię, pozwalającą na monitorowanie zachowania prowadzącego auto. Gdy wykryje u niego oznaki rozkojarzenia i senności, emituje sygnał ostrzegawczy i zaleca zrobienie przerwy w podróży.

System monitorowania martwego pola

Ostrzega przed pojazdami w martwym polu i w razie potrzeby uruchamia proces hamowania konkretnych kół przywracając samochód na swój pas jazdy.Asystent jazdy po autostradzie

Więcej technologii, aby pomóc Ci utrzymać stały kurs na autostradach.

System rozpoznawania znaków drogowych

Inteligentny system rozpoznawania znaków drogowych dostarcza aktualnych informacji nt. ograniczeń w wyprzedzaniu oraz dozwolonej prędkości. Jest to możliwe dzięki kamerze na przedniej szybie, która rejestruje znaki umieszczone wzdłuż trasy, a następnie wyświetla stosowne ostrzeżenia na ekranie sytemu nawigacji.

Asystent unikania kolizji z nadjeżdżającym pojazdem podczas cofania (RCCA)

Ostrzega przed nadjeżdżającymi samochodami podczas cofania i w razie potrzeby włącza hamulce.


7-letnia gwarancja Kia

Każdy właściciel Kia Stinger GT korzysta z naszej wyjątkowej 7-letniej gwarancji na nowy samochód. Tak bardzo wierzymy w nasze samochody i technologię! Jeśli sprzedasz samochód, możesz przekazać gwarancję nowemu właścicielowi..


7 lat aktualizacji mapy

Każdy nowy pojazd Kia wyposażony fabrycznie w urządzenie nawigacyjne ma prawo do sześciu bezpłatnych corocznych aktualizacji map. Ta wyjątkowa oferta zapewnia, że Twój system nawigacyjny zawsze będzie aktualny.


Kia Stinger „Samochodem sportowym” roku 2018

W 17. edycji jednego z największych w Polsce plebiscytów motoryzacyjnych „Auto Lider 2018”, Kia Stinger została laureatem w kategorii „Samochód sportowy/kabriolet” 2018. Zdobycie tego tytułu potwierdza, jak wyjątkowym samochodem jest Stinger i ile pozytywnych emocji wzbudza. Piękny design, zaawansowana technologia i wybitne osiągi sprawiają, że auto cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród fanów motoryzacji.


ZOBACZ VIDEO TEST
Kia Stinger GT 3.3 V6

Zobacz video test

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza