KIA Venga

Zobacz auta dostępne od ręki

STYLISTYKA

Potrafi zaintrygować.

Potrafi zaintrygować.

Samochód może być funkcjonalny i jednocześnie atrakcyjny. Jak przystało na auto zaprojektowane w Europie, Kia Venga ma dynamiczne, zwarte nadwozie o ciekawej sylwetce. Wygląda intrygująco
i niebanalnie, a do tego posiada wiele praktycznych rozwiązań.

Sylwetka

Zarówno z bliska, jak i z daleka zwraca uwagę śmiałymi akcentami stylistycznymi. Od grilla chłodnicy i dużych lamp przednich, aż po masywne światła tylne podkreślające dynamiczny kształt grila.

Wnętrze

Kia Venga oczaruje Cię swobodą wyboru. Konfigurując jej przestronne wnętrze możesz wybierać spośród różnych tapicerek foteli dostępnych
w kilku wariantach materiałowych
i kolorystycznych. Dobierz do tego chromowane elementy wykończenia, które doskonale komponują się z nowoczesną
i dopracowaną konsolą centralną.PEŁNA FUNKCJONALNOŚĆ

Uniwersalna i wszechstronna.


Przestronne wnętrze

Wysoka linia dachu i duży rozstaw osi gwarantują wystarczającą przestrzeń nad głową i dużo miejsca na nogi. Dzięki swej przestronności Kia Venga to wprost wymarzone auto dla aktywnych. Ruszaj
i korzystaj ze wszystkich możliwości!

Bagażnik

Miejsce na wszystko: dzięki zastosowaniu dwupoziomowego bagażnika zwiększyliśmy jego przestrzeń do 552 litrów. Obniżenie podłogi bagażnika
i całkowite złożenie oparć kanapy tylnej powiększa przestrzeń bagażową do 1486 litrów.

Dzielona kanapa tylna

Dzięki przesuwanej kanapie tylnej dzielonej w proporcji 60:40 przestrzeń bagażową można dowolnie powiększać lub zmniejszać.


KOMFORT


Podgrzewana kierownica

Zapewnia przyjemne ciepło
w chłodne dni. Kierownica wyposażona w najczęściej używane przyciski sterowania, takie jak regulacja głośności, tempomat i dostęp do komputera pokładowego.

Inteligentny kluczyk

Wsiadaj i jedź! Inteligentny kluczyk czyni otwieranie pojazdu wygodniejszym niż kiedykolwiek. Z kolei uruchamianie i wyłączanie silnika odbywa się teraz za jednym naciśnięciem przycisku Start/Stop.

Nowe wzory tapicerek

Zabaw się w projektanta
i wybieraj spośród wysokiej jakości materiałów! Do dyspozycji masz tapicerki
z tkaniny lub połączenie tkaniny ze skórą. Wszystkie są praktyczne w użytkowaniu
i atrakcyjne wizualnie.


TECHNIKA

System audio z nawigacją

Konwencjonalne pokrętła sterowania systemem audio są wygodne dla kierowcy i dla pasażera. Decydując się na nawigację satelitarną, możesz łatwo sterować wszystkimi funkcjami systemu za pomocą ekranu dotykowego.

Układy wspomagające

O doskonałych właściwościach jezdnych decydują w pełni niezależne zawieszenie przednie i tylne oraz układy wspomagające. Są to elektroniczny układ stabilizacji toru jazdy (ESC), układ stabilizacji pojazdu (VSM), układ zapobiegający blokowaniu kół podczas hamowania (ABS), układ wspomagania hamowania (BAS) oraz układ wspomagający ruszanie na wzniesieniu (HAC).

Słuchaj, oglądaj, jedź

Wysokiej jakości system audio
z 6 głośnikami: radio RDS
i gniazda USB do podłączania odtwarzaczy plików MP3
i iPod'ów. Zestaw głośnomówiący z łączem Bluetooth® daje możliwość korzystania z telefonu
i słuchania ulubionej muzyki bez konieczności zdejmowania rąk
z kierownicy. Z kolei nawigacja satelitarna sprawi, że bez trudu zawsze odnajdziesz właściwą drogę.


BEZPIECZEŃSTWO
Układy bezpieczeństwa czynnego

Projektując Vengę pomyśleliśmy o wszystkim. Układ zapobiegający blokowaniu kół (ABS), układ wspomagania hamowania (BAS), układ stabilizacji pojazdu (VSM), elektroniczny układ stabilizacji toru jazdy (ESC) zapewniają lepsze hamowanie i sterowność w trudnych sytuacjach na drodze. Z kolei układ wspomagający ruszanie na wzniesieniu (HAC) zapobiega staczaniu się pojazdu na stromych podjazdach.
Pełna ochrona

Sztywne nadwozie, starannie rozmieszczone strefy zgniotu oraz sześć poduszek powietrznych zapewniają najwyższy poziom ochrony kierowcy i pasażerów. W przypadku uderzenia w tył pojazdu aktywne zagłówki foteli przednich zapewniają ochronę głowy i szyi kierowcy
i pasażera.
7-letnia gwarancja Kia

Wszystkie nowe samochody marki Kia objęte są gwarancją na 7 lat lub 150 000 km (do 3 lat: bez ograniczeń przebiegu, powyżej 4 lat: do 150 000 km). Szczegółowe warunki znajdują się w książce gwarancyjnej.Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza