Przegląd zimowy

Przegląd zimowy
Przegląd zimowy

Przegląd zimowy 122 zł teraz za 99 zł, w tym test akumulatora.

Dni stają się coraz krótsze, a pogoda przypomina już o nadejściu zimy. Wilgoć i niskie temperatury to czynniki, które nie wpływają korzystnie na nasz samochód. Jest to więc najlepsza pora, aby dokonać jesiennego przeglądu.

Najbliższe miesiące pod względem pogody będą najbardziej wymagającymi dla naszego samochodu. Coraz krótsze dni, zmienne warunki pogodowe, wilgoć i niskie temperatury nie sprzyjają naszym samochodom. Duże znaczenie ma nie tylko zachowanie szczególnej ostrożności podczas jazdy, ale także kondycja naszego auta. Dlatego aby należycie przygotować się do sezonu i uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek podczas jazdy, zalecamy wykonanie przeglądu zimowego naszego samochodu. Będziemy mieć pewność, że poruszamy się w pełni sprawnym pojazdem.

Na powyżej wspomniane warunki pogodowe szczególnie wrażliwy jest także akumulator. Jeśli bateria jest słaba, może odmówić współpracy z dnia na dzień. Szczególnie dzieje się tak jesienią i zimą, bo niska temperatura obniża energię z akumulatora – nawet jeśli jest on nowy.

W związku z powyższym przy przeglądzie zimowym w naszym serwisie, dokładnie sprawdzimy również stan akumulatora.

Taki pakiet kontroli przed zimą jest konieczny, a nam kierowcom zapewni komfort psychiczny bezpieczeństwo podczas jazdy.

Cena przeglądu zimowego

Cena początkowa: 122 zł
Cena promocyjna: 99 zł
Ostatnia najniższa cena z 30 dni: 99 zł

Przegląd nie zastępuje rutynowych okresowych przeglądów

 

Zadzwoń lub umów się on-line


Warszawa 
ul. Krasnobrodzka 5

tel.: 22 510 00 65

ZAREZERWUJ TERMIN WIZYTY ON-LINE

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza