Regulacja zbieżności kół

Regulacja zbieżności kół
Regulacja zbieżności kół

Prawidłowa zbieżność kół zwiększa poziom bezpieczeństwa i poprawia komfort prowadzenia pojazdu. Kontrolę geometrii warto wykonać raz na rok oraz po każdej naprawie powypadkowej. Najlepszym okresem jest czas po zimie i wymianie ogumienia.


Regulacja zbieżności kół z wykorzystaniem precyzyjnych i specjalistycznych narzędzi tylko teraz
w promocyjnej cenie - 159 zł


Wystarczy sprawdzić ustawienie i wyregulować koła, aby uniknąć:

  • zwiększonego zużycia opon
  • mniejszej przyczepności opon z podłożem
  • wzrostu oporów toczenia, które powodują większe zużycie paliwa
  • trudności w prowadzeniu pojazdu

Postaw na bezpieczeństwo i skorzystaj z oferty specjalnej.

W celu uzyskania szczegółowych informacji, zachęcamy do kontaktu.


Warszawa 

ul. Krasnobrodzka 5

tel.: 22 510 00 60


Warto pamiętać, że okresowa kontrola zawieszenia jest przydatna, nawet jeśli podczas jazdy nie zauważamy żadnych niepokojących symptomów. Pozwoli nam to podróżować wygodnie i bezpiecznie. Sprawdź, dlaczego najlepiej zrobić to w Autoryzowanej Stacji Obsługi.


Kontrola zawieszenia - poradnik

Zawieszenie to jeden z najważniejszych obszarów pojazdu odpowiadających bezpośrednio za nasze bezpieczeństwo podczas jazdy. To od jego stanu zależy nie tylko komfort podróży, ale także wszystkie wrażenia jakie mamy prowadząc auto, od tzw. wyczucia samochodu po panowanie nad nim w sytuacjach krytycznych. Dlatego warto kontrolować zawieszenie raz w roku. Sprawdź, dlaczego najlepiej zrobić to w Autoryzowanej Stacji Obsługi.


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza