Zabezpiecz samochód przed zimą

Zabezpiecz samochód przed zimą
Zabezpiecz samochód przed zimą

 

Konserwacja podwozia – 10% rabatu

Celem konserwacji podwozia jest zabezpieczenie przed działaniem szkodliwych warunków atmosferycznych i mechanicznych, które doprowadzają do powstania ognisk korozji. Sól, wilgoć oraz kamienie to najczęstsza przyczyna korozji elementów podwozia. Brak reakcji może spowodować w przyszłości poważne konsekwencje. Kompleksowe naprawy podwozia są bardzo drogie, aby temu zapobiec należy odpowiednio je zakonserwować.

Usługę konserwacji wykonujemy w naszych warsztatach w oparciu o produkty Waxoyl.
Produkty Waxoyl cechuje doskonała i długotrwała ochrona antykorozyjna, połączona z dużą odpornością na wysokie i niskie (poniżej 0° C) temperatury. Usługa chroni podwozie również przed solą, kamieniem i gresem, a także wygłusza wnętrze pojazdu. Nie zawiera związków kauczukopodobnych, co powoduje, że jego właściwości nie zmieniają się wraz z upływem czasu.


Konserwacja uszczelek drzwi

Choć sama uszczelka to jeden z najtańszych elementów wyposażenia to już ich wymiana może generować zdecydowanie większe koszty. Ciesz się komfortem i ciszą w Twoim samochodzie, dzięki poprawnie zabezpieczonym uszczelkom. Zapomnij o problemach z otwieraniem drzwi w niskich temperaturach. Odpowiednio przeprowadzona konserwacja sprawi, że guma uszczelek będzie odporna na zmienne warunki atmosferyczne, a ich trwałość wzrośnie. Zachowaj ich doskonały stan na cały rok, dzięki prostemu zabiegowi w naszym serwisie!


Warszawa 
ul. Krasnobrodzka 5

tel.: 22 510 00 65

ZAREZERWUJ TERMIN WIZYTY ON-LINE

Oferta obowiązuje do 28.02.2021r.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza