Konserwacja podwozia

Zabezpieczenie antykorozyjne podwozia
Konserwacja podwozia

Wykonamy profesjonalną konserwację i przygotujemy Twój samochód na zimę.
Teraz z rabatem 10%

Podwozie jest szczególnie narażone na ataki korozji. Dlatego regularne zabezpieczenie podwozia jest koniecznością. Podwozie to na tyle istotny element naszego samochodu, że jest nazywany kręgosłupem pojazdu. To do niego jest zamocowane nadwozie, napęd, a także zawieszenie, prowadzące koła. Dlatego tak ważne jest dbanie o ten element i chronienie go przed atakiem rdzy.

Oczywiście producent samochodu stosuje fabryczne zabezpieczenie antykorozyjne. Nie jest ona jednak wieczne i po pewnym czasie traci swoje właściwości. Fabryczna warstwa antykorozyjna może także zostać uszkodzona przez uderzenia kamieni albo na skutek innych uszkodzeń mechanicznych.

Zimowa aura niestety jest sprzymierzeńcem korozji, gdyż nasze podwozie narażone jest na kontakt z solą drogowa, wilgocią, błotem, kurzem i brudem.

Zalecamy zatem odpowiednie przygotowanie naszego samochodu do tak trudnego okresu jakim jest zima i wykonanie w autoryzowanym serwisie konserwacji podwozia. To zagwarantuje nam odpowiedni poziom usługi i wykonanie konserwacji z najwyższą precyzją jak i użycie wysokiej klasy produktów.

 

Zadzwoń lub umów się on-line


Warszawa 
ul. Krasnobrodzka 5

tel.: 22 510 00 65

ZAREZERWUJ TERMIN WIZYTY ON-LINE

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza