Odkryj

NIEPOWTARZALNY DESIGN

Pierwsza stworzona w Europie Kia z napędem hybrydowym typu plug-in sprawia, że przestronny i nowoczesny Ceed kombi stał się jeszcze bardziej atrakcyjny. W większości sytuacji zasięg w trybie elektrycznym w zupełności wystarczy Ci na co dzień.

 Piękno tkwi w prostych formach

Aerodynamiczna, smukła sylwetka nadaje Kia Ceed kombi dynamiczny wygląd. Nowoczesne nadwozie podkreśla charakterystyczny grill chłodnicy w kształcie tygrysiego nosa, sportowy zderzak oraz efektowne, 17-calowe, aluminiowe obręcze kół.Nowoczesne wnętrze

Przestronna kabina została zaprojektowana z myślą o komforcie kierowcy. Zaawansowane cyfrowe zegary 12,3" oraz duży, intuicyjny w obsłudze ekran dotykowy systemu nawigacji 10,25” zajmują centralne miejsce na desce rozdzielczej. Dzięki temu wszystkie niezbędne w czasie jazdy informacje zawsze będziesz mieć w zasięgu wzroku. Sprawdzisz wskazania nawigacji, status połączeń telefonicznych i wiele więcej.Reflektory LED

Aby maksymalnie zwiększyć widoczność pojazdu i dokładnie oświetlić drogę po zmroku, Ceed kombi Plug-in Hybrid został w standardzie wyposażony w zaawansowane reflektory LED oraz efektowne światła w stylistyce kostek lodu. Światła LED zużywają znacznie mniej energii, co jest dodatkowym atutem w przypadku pojazdów elektrycznych.


PODRÓŻE HYBRYDĄ TYPU PLUG-IN

Zaawansowane technologie w trosce o zrównoważony rozwój.

 Ekologiczna, ekonomiczna i dynamiczna

Nowa jednostka napędowa jest wyposażona w baterię o pojemności 8,9 kWh, silnik elektryczny oraz silnik 1,6 l GDI z z bezpośrednim wtryskiem oraz 6-stopniową dwusprzęgłową przekładnią. Rezultat jest zachwycający: 141 KM, imponujące przyspieszenie 0-100 km/h w zaledwie 10,8 sekundy oraz niezwykle niski poziom emisji zanieczyszczeń 29g CO2/km.Nowoczesne rozwiązania hybrydowe

Układ hamowania regeneracyjnego umożliwia odzyskiwanie energii kinetycznej i doładowywanie baterii podczas zjeżdżania ze wniesień i hamowania. Co więcej, asystent ekonomicznej jazdy w Ceed kombi sam podpowiada, kiedy najlepiej zdjąć nogę z gazu, by jazda była jak najbardziej efektywna. W trybie jazdy elektrycznej uruchamiany jest tzw. wirtualny dźwięk silnika, który ostrzega pieszych o nadjeżdżającym samochodzie.Wydajne tryby jazdy

Przycisk EV/HEV daje możliwość wyboru trybu jazdy, która bezpośrednio przekłada się na efektywność i oszczędność paliwa. Jeśli lubisz dynamiczną jazdę, wybierz tryb Sport, który zapewnia znacznie szybszą reakcję na gaz. 6-stopniowa dwusprzęgłowa przekładnia pomaga osiągnąć najwyższą wydajność obu silników: benzynowego i elektrycznego, w które wyposażony jest Ceed kombi Plug-in Hybrid.


ELEKTROMOBLINOŚĆ KIA

 Jak działa hybryda plug-in?

Samochody hybrydowe są wyposażone w dwie jednostki napędowe: silnik spalinowy oraz elektryczny. Hybrydy typu plug-in mają tę zaletę, że w razie potrzeby można je ładować korzystając ze zwykłego gniazdka. Daje to możliwość zwiększenia zasięgu na samym tylko silniku elektrycznym do 60 kilometrów.Jak ładować baterię?

Ładowanie baterii bez problemu dopasujesz do swojego trybu życia i codziennych zajęć. Można to robić w domu, w pracy albo na stacji ładowania. Istnieją specjalne aplikacje, które ułatwiają znalezienie najbliższych punktów, które oferują tego typu usługi.Dlaczego warto rozważyć zakup hybrydy plug-in?

W momencie zakupu koszt hybrydy plug-in może okazać się wyższy niż w przypadku wybrania porównywalnego modelu samochodu z silnikiem spalinowym. Na dłuższą metę jednak to hybrydy okazują się tańsze w utrzymaniu. Dzieje się tak za sprawą o wiele niższych kosztów utrzymania, paliwa, a nawet pewnych przywilejów, z których korzystają kierowcy przyjaznych środowisku aut.


ŁĄCZNOŚĆ I ROZRYWKA

 Ekran dotykowy o przekątnej 10,25 cala

Czytelny i intuicyjny w obsłudze ekran dotykowy systemu inforozrywki ułatwia kierowcy jazdę i uprzyjemnia ją pozostałym pasażerom. Dzięki opcji dzielenia, można jednocześnie korzystać aż z trzech aplikacji, np. mapy, prognozy pogody czy muzyki. Łącze Bluetooth® umożliwia podłączenie dwóch urządzeń mobilnych w tym samym czasie i korzystanie z Apple CarPlay oraz Android Auto(3). 7 lat bezpłatnej aktualizacji mapy to gwarancja, że zawsze będziesz korzystać z aktualnych danych.(4)Usługi UVO CONNECT

UVO CONNECT1zapewnia jeszcze łatwiejszy dostęp do samochodu. Korzystając ze smartfona można w łatwy sposób przesłać plan podróży do systemu nawigacji, śledzić aktualną pozycję na trasie i sprawdzać na bieżąco informacje dotyczące pojazdu. System umożliwia także korzystanie z usług Kia Live4 z rozwiązaniami TomTom5, które dostarczają informacji np. o radarach czy prognozie pogody i wyświetlają je na dużym ekranie o przekątnej 10,25 cala.Bezprzewodowa ładowarka

Nareszcie koniec z nerwowym poszukiwaniem kabli w samochodzie. Dzięki technologii Qi, aby uzupełnić poziom baterii w smartfonie, wystarczy położyć go w odpowiednim miejscu na konsoli, a ładowanie samo się rozpocznie.

 


TECHNOLOGIA I BEZPIECZEŃSTWO

DRIVE WiSE

Inteligentne technologie DRIVE WiSE to nowa generacja nowoczesnych systemów Kia, opracowanych z myślą o wspieraniu kierowcy. Dzięki nim jazda Kia Ceed kombi Plug-in Hybrid jest przyjemna i o wiele mniej stresująca.(8)

 Aktywny tempomat
z technologią Stop & Go

Wszystko pod kontrolą na autostradzie.Asystent jazdy w korku (LFA)

Zachowuje bezpieczny dystans w korku.Nic Ci nie umknie

Zmniejsza ryzyko ostrzegając o nadjeżdżających pojazdach
Inteligentny system rozpoznawania znaków

Informacje o ograniczeniach prędkości na cyfrowych zegarach.Funkcja automatycznego przełączania świateł drogowych na mijania (HBA)

Dostosowuje światło reflektorów, by nie oślepić innych kierowców.System autonomicznego hamowania (FCA)

Pomaga uniknąć niebezpiecznych sytuacji na drodze.


7-letnia gwarancja

Wszystkie nowe samochody marki Kia objęte są gwarancją przez okres 7 lat.10 Szczegółowe warunki znajdują się w książce gwarancyjnej. W przypadku sprzedaży pojazdu, gwarancja przechodzi na kolejnego właściciela.


7 lat aktualizacji mapy

Każdy nowy samochód marki Kia, fabrycznie wyposażony w system nawigacji, otrzymuje 6 rocznych darmowych aktualizacji mapy.3 Dzięki naszej ofercie Twój system nawigacji będzie zawsze korzystać z najnowszych danych.


NOTY PRAWNE

(1) 7 lat gwarancji
Gwarancja obejmuje 7 lat lub maks. 150.000 km. Obowiązuje we wszystkich krajach UE (oraz w Norwegii, Szwajcarii, Islandii i na Gibraltarze). Na poszczególnych rynkach mogą występować różnice co do warunków zachowania gwarancji np. w przypadkach dot. baterii, lakieru lub elementów wyposażenia. Dokładne okresy gwarancji oraz jej warunki określone są w książce gwarancyjnej.
(2) Testy WLTP
Do 57 km w trybie elektrycznym w cyklu mieszanym. Kia Ceed Kombi Plug-in Hybrid została sprawdzona pod kątem standardowej procedury WLTP (Światowa Zharmonizowana Procedura Testów Pojazdów Lekkich).
(3) Android Auto™ i Apple CarPlay™
System multimedialny Kia XCeed został przystosowany do współpracy z aplikacją Android Auto™, umożliwiającą integrację z telefonami z systemem Android 5.0 (Lollipop) i wyższym oraz Apple CarPlay™, pozwalającą na integrację z telefonami iPhone 5 i nowszymi. Obie aplikacje obsługują komendy głosowe, co pozwala kierowcy skupić się przede wszystkim na prowadzeniu auta. Android Auto™ jest znakiem towarowym, zastrzeżonym na rzecz Google Inc., natomiast Apple CarPlay™ należy do Apple Inc. Informacje na temat dostępności usług znajdują się na stronach apple.com i android.com.
(4) 7 lat bezpłatnej aktualizacji mapy
Każdy nowy samochód marki Kia, fabrycznie wyposażony w system nawigacji, otrzymuje 6 rocznych darmowych aktualizacji mapy. Dzięki temu nawigacja w Twoim samochodzie zawsze będzie korzystać z najnowszych dostępnych danych.
(5) UVO CONNECT
UVO Connect to innowacyjne usługi Kia, które zapewniają kierowcom dostęp do ważnych podczas podróży informacji w czasie rzeczywistym. Usługi będą dostępne za darmo przez 7 lat począwszy od dnia zakupu przez pierwszego właściciela. W tym czasie mogą jednak podlegać zmianom. Szczegółowe informacje można uzyskać od dealerów Kia oraz na stronie internetowej kia.pl. Aplikacja UVO jest kompatybilna ze smartfonami działającymi w systemach Android oraz iOS.
(6) Kia Live Services z rozwiązaniami TomTom
Usługi są bezpłatne przez 7 lat od momentu pierwszego podłączenia systemu nawigacji do sieci komórkowej. Jeśli pierwsze podłączenie nie odbywa się bezpośrednio po zakupie pojazdu, okres ten zostaje skrócony o czas pomiędzy zakupem i momentem pierwszego podłączenia.
(7) Usługa TomTom® Speed Camera
Dzięki dostarczaniu kierowcom informacji m.in. o natężeniu ruchu drogowego czy pogodzie, korzystanie z usługi TomTom® Speed Camera zwiększa bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Kia Motors dostosowuje wykorzystywane przez siebie rozwiązania do obowiązujących przepisów i regulacji prawnych.
(8) Technologie DRIVE WiSE
Inteligentne technologie DRIVE WiSE to nowa generacja nowoczesnych systemów Kia, opracowanych z myślą o wspieraniu kierowcy. Nie zwalniają jednak prowadzącego pojazd z odpowiedzialności za bezpieczną jazdę. Kierowca jest zobowiązany dostosowywać styl jazdy do obowiązujących przepisów oraz warunków panujących na drodze. Inteligentne technologie DRIVE WiSE nie umożliwiają autonomicznej jazdy. Więcej informacji znajduje się w instrukcji obsługi pojazdu.
(9) System autonomicznego hamowania z funkcją wykrywania pieszych (FCA)
System autonomicznego hamowania z funkcją wykrywania pieszych (FCA) pomaga wykryć potencjalne zderzenie z innym pojazdem lub pieszym i doprowadzić do zatrzymania samochodu. Nie zwalnia on jednak prowadzącego pojazd z odpowiedzialności za bezpieczną jazdę i dostosowania stylu jazdy do obowiązujących przepisów oraz warunków na drodze. System nie umożliwia autonomicznej jazdy. Szczegółowe informacje znajdują się instrukcji obsługi pojazdu.
(10) 7 lat gwarancji na baterię
Litowo-jonowe baterie wysokiego napięcia stosowane przez Kia w samochodach elektrycznych (EV), pojazdach hybrydowych (HEV) oraz w hybrydach typu plug-in (PHEV) są skonstruowane tak, aby służyły jak najdłużej. Gwarancja Kia obejmuje je przez okres 7 lat, począwszy od momentu pierwszej rejestracji samochodu lub przez 150.000 km - w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. Jeżeli w okresie trwania gwarancji pojemność baterii wysokiego napięcia w samochodach elektrycznych (EV) spadnie poniżej 65% gwarant zapewnia bezpłatną naprawę lub ich wymianę. Naprawa polega na przywróceniu pojemności baterii do wartości 65%. Pojemność baterii wysokiego napięcia jest mierzona przez Autoryzowane Stacje Obsługi Kia za pomocą urządzeń diagnostycznych. Gwarancja nie obejmuje redukcji pojemności baterii w modelach HEV, PHEV i MHEV. Aby zminimalizować możliwość zmniejszenia pojemności baterii, należy przestrzegać wskazówek przedstawionych na stronie [https://www.kia.com/eu/service/7-year-warranty/] oraz w zawartych w instrukcji obsługi pojazdu. Szczegóły gwarancji znajdują się na stronie [www.Kia.com].

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza