Odkryj

Nowa Kia XCeed.

Nowe wyzwania. Nowe oczekiwania. Nowe przyjemności.

Ciesz się każdą chwilą podróżowania.

Idealne połączenie funkcjonalności i sportowego stylu.

Najnowocześniejsze układy napędowe i najnowsze funkcje łączności. Nowa Kia XCeed to pomysłowy crossover, idealnie dopasowany do nowoczesnego stylu życia.

Silnik benzynowy czy wysokoprężny? A może nowoczesny napęd hybrydowy Plug-in dla zwolenników zrównoważonej mobilności i wysokich osiągów.


Otwarte drzwi do nowoczesnego świata.

 

Piękno dynamicznego designu.

Doskonałe proporcje, niepowtarzalny styl, subtelne, a zarazem charakterystyczne detale. Ponadczasowa sylwetka, rozpoznawalna na pierwszy rzut oka.

Taka właśnie jest Nowa Kia XCeed. Wyróżnia się i zwraca uwagę.

 

Sportowy duch.

Przyjrzyj się bliżej. Odkryj bogactwo pomysłowych detali. Zwróć uwagę na efektowny styl tylnych lamp LED. Jeszcze więcej indywidualnych akcentów odkryjesz w wersji GT-Line.

 

Wyróżnij się.

Nie tylko styl nadwozia wyróżnia nową XCeed. Zajrzyj do środka, a od razu dostrzeżesz przemyślane detale i najwyższej jakości materiały. W przestronnym, komfortowym wnętrzu od razu poczujesz się jak w domu. W domu dającym możliwość podróżowania i odkrywania nowych miejsc inspiracji.

 

Styl i moc.

Wyrusz w trasę. Poczuj smak wrażeń, mocy i zwinności. Czerp radość i satysfakcję z każdego pokonanego zakrętu. Płynnie pokonuj kolejne kilometry, aż do celu wymarzonej podróży.

Bo każda podróż to czysta przyjemność.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza