Odkryj

Nowa Kia EV6 GT

Crossover, który został zaprojektowany z myślą o przełamywaniu granic osiągów w świecie pojazdów elektrycznych i zapewnianiu komfortu podczas jazdy z pełną prędkością.

Nowa Kia EV6 GT wniesie więcej mocy do Twojego życia. Jej sportowy, muskularny i odważny design, dynamizm i ultraszybkie ładowanie (800V) sprawią, że staniesz na czele nowej ery mobilności.

Doświadcz mocy.

Nowoczesna stylistyka

Sportowy, muskularny wygląd zewnętrzny z neonowymi zaciskami hamulców za 21-calowymi felgami aluminiowymi.

Moc, która pozwoli Ci utrzymać przewagę

Doświadcz dynamiki i wygody napędu na wszystkie koła zapewniajacego lepszą przyczepność i stabilność dzięki technologii e-LSD i elektrycznie sterowanemu zawieszeniu.


Wnętrze zorientowane na kierowcę

Deska rozdzielcza z szerokim ekranem i ergonomiczna dwuramienna kierownica z dedykowanym przyciskiem trybu jazdy GT zapewnia inspirujące wrażenia z jazdy.

Sportowe wnętrze

Kubełkowe fotele obszyte tapicerką zamszową ze sportowymi akcentami, które zapewniają zarówno podparcie boczne, jak i komfort podczas dłuższej podróży.


Wydajność, która inspiruje.

Nowy poziom wydajności.

Moc i technologia na pokładzie, w tym tryb GT, pozwalają na przyspieszenie od 0 do 100 km/h w zaledwie 3,5 sekundy i osiągnięcie prędkości maksymalnej 260 km/h.

Sportowe i jednocześnie wygodne wnętrze.

Wnętrze inspirowane kontrastami natury, skrywające pod jednym dachem sportowy charakter, śmiałość i komfort podróżowania.

Ultraszybkie ładowanie.

Z zasięgiem 424 km i ultraszybkim ładowaniem od 10 do 80% w zaledwie 18 minut*, nowa Kia EV6 GT jest tutaj, aby wyznaczać nowy poziom elektryfikacji.


Noty prawne

Zdjęcia statyczne i w ruchu zostały wykorzystane wyłącznie w celach ilustracyjnych. Samochód w wersji produkcyjnej może się różnić od przedstawionego na zdjęciach.
*Aby osiągnąć maksymalną prędkość ładowania, EV6 musi używać 800-woltowej ładowarki do pojazdów elektrycznych, która dostarcza co najmniej 250 kW energii elektrycznej. Rzeczywista prędkość i czas ładowania mogą zależeć od temperatury akumulatora i zewnętrznych warunków pogodowych.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza