Odkryj

Inspiracja płynąca z natury

Poznaj wszystkie wersje Kia Sportage

 

Imponująca

Opływowe, a zarazem muskularne nadwozie, inspirowane naturalnymi kształtami, zostało dopracowane w najmniejszych, eleganckich detalach. Dzięki nim samochód wygląda dynamicznie i atrakcyjnie.

Atrakcyjna i prowokująca

Nadwozie prezentuje charakter, moc i uniwersalność pojazdu. Mocno zaakcentowane linie boczne dodatkowo podkreślają te cechy.

Charakterystyczna

Czarna osłona chłodnicy o strukturze plastra miodu obejmuje cały przód. Kontrastuje z futurystycznymi światłami do jazdy dziennej i nowoczesnymi lampami przednimi wykonanymi w technologii LED.


Niepowtarzalna

Osłona chłodnicy w kształcie charakterystycznym dla marki Kia budzi zainteresowanie. Wrażenia dopełnia połączenie nowoczesnych lamp przednich z oryginalnym zderzakiem i elegancko ukształtowanymi powierzchniami.

Dynamiczna

Profil boczny nawiązuje do stylistyki samochodów o sportowym charakterze. Nowe chromowane i czarne listwy wokół szyb dodatkowo podkreślają dynamiczny styl pojazdu. Uwagę przyciąga również czarny dach oraz nowoczesny design tylnego słupka.

Dopracowana

Akcent stylistyczny łączący LED-owe lampy tylne optycznie poszerza tył pojazdu. Wycieraczkę tylną ukryto w spojlerze dachowym. Dzięki temu uzyskano czysty, nowoczesny wygląd, a także większą widoczność kierowcy do tyłu. Zderzak dolny w kolorze nadwozia charakteryzuje się prostym i nowoczesnym wyglądem. Umieszczono w nim lampy odblaskowe oraz przeciwmgielne, a także dyfuzor.


Wnętrze

Z myślą o kierowcy

Nowoczesne, dopracowane wnętrze zaprojektowano z myślą o kierowcy. Wyróżnia się ono dużym, zintegrowanym ekranem, sportową, spłaszczoną u dołu kierownicą obszytą skórą, a także konsolą centralną z pokrętłem wyboru trybów skrzyni biegów.

Wyjątkowa przestronność

Przestronne wnętrze spełnia wszelkie oczekiwania. Pasażerowie siedzący z tyłu docenią niezwykle dużo miejsca na nogi, natomiast wygodę kierowcy i pasażerów zwiększają starannie rozplanowane schowki.

Inspirujące detale

Wyjątkowa przestronność wyznacza nowe standardy w segmencie SUV. Wzbogacają ją ciekawe akcenty stylistyczne. Obejmują one atrakcyjne aluminiowe wykończenia deski rozdzielczej i drzwi, sportowe wyloty powietrza z półbłyszczącymi chromowanymi obramowaniami oraz dyskretne oświetlenie wnętrza.


Innowacyjna ergonomia

Nowoczesny dotykowy ekran multimedialny umożliwia przełączanie jednym dotknięciem pomiędzy sterowaniem systemem multimedialnym i układem klimatyzacji.


W kontakcie ze światem

Technologie zwiększające komfort

Liczne zaawansowane funkcje zapewniają stały dostęp w czasie rzeczywistym3 do informacji o ruchu drogowym, pogodzie itd. Wygodę obsługi zwiększają aplikacje Android Auto lub Apple CarPlay

Aplikacja Kia Connect

Aplikacja5 zapewnia dostęp do informacji i umożliwia zdalne sterowanie Kia Sportage za pomocą smartfona. Umożliwia wcześniejsze zaplanowanie trasy czy zdalne ustawienie temperatury w pojeździe* itd.

Zintegrowane ekrany

Wyświetlacz zegarów cyfrowych 12,3" prezentuje wszystkie najważniejsze dane przed kierowcą. Obok niego znajduje się ekran LCD 12'3" wysokiej rozdzielczości, który umożliwia sterowanie nawigacją


Komfort kierowcy

komfortowy pulpit ułatwia sterowanie rozmaitymi funkcjami. Dotykowy panel umożliwia wygodne przełączanie się między obsługą układu klimatyzacji i systemu nawigacji.

System nagłośnienia HARMAN/KARDON

System nagłośnienia HARMAN/KARDON Premium, wypełnia wnętrze dźwiękiem najwyższej jakoścu. W jego skład wchodzi 8 głośników wysokiej mocy, zewnętrzny wzmacniacz oraz technologia wirtualnego dźwięku (ASD)

Ładowanie urządzeń przenośnych

Ładowarka6 o mocy 15W umożliwia szybkie, bezprzewodowe naładowanie smartfona.


Stała ochrona

System autonomicznego hamowania na skrzyżowaniach


Inteligentny tempomat oparty na nawigacji

Asystent jazdy po autostradzie


Zdalne parkowanie


System kamer 360°

Układ monitorowania martwego pola z funkcją wyświetlania obrazu z kamer bocznych (BVM).


Każda podróż to przyjemność

Nowe wnętrze, zaprojektowane z myślą o kierowcy, jest nie tylko starannie wykończone i wyposażone w najnowsze technologie, ale również pełne niespodzianek. Wszystko służy maksymalnemu zwiększeniu komfortu i ułatwieniu prowadzenia.

Jazda w terenie

Przygoda bez granic: Zaawansowany tryb terenowy* automatycznie dopasowuje ustawienia Kia Sportage. W ten sposób zapewnia optymalną dynamikę jazdy we wszystkich warunkach, również na śniegu, w błocie i w piasku. Układ elektronicznego sterowania zawieszeniem** zapewnia najwyższy możliwy komfort z zachowaniem precyzji kierowania.

*Dostępny tylko w wersjach HEV AWD/PHEV **Dostępny tylko w wersji GT-Line

Tryby jazdy

Dostępne są następujące tryby jazdy: komfortowy, eko i sportowy. Modyfikują one sposób przenoszenia napędu, siłę wspomagania układu kierowniczego oraz czułość pedału przyspieszenia. Wszystko celem zapewnienia optymalnej dynamiki jazdy. Ułatwia to panowanie nad pojazdem w każdych warunkach. A także zwiększa przyjemność prowadzenia.

*Tryb Eco oraz Sport dostępny tylko w wersjach PHEV/HEV.

Inteligentne wykorzystanie miejsca

Kia Sportage zapewnia dużo miejsca na nogi i nad głową. Komfort zwiększają liczne praktycznie rozmieszczone schowki. Takie jak duże uchwyty na napoje w konsoli centralnej, haczyki na ubrania z tyłu oraz centralny podłokietnik tylny z uchwytami na napoje.

Nowy standard przestronności

Imponująca pojemność bagażnika i łatwość przewożenia bagażu. Kanapę tylną można łatwo złożyć, tworząc przestrzeń bagażową o pojemności aż 1780 litrów. Kanapę tylną można ponadto dzielić w proporcji 40:20:40, co umożliwia równoczesne przewożenie pasażerów i dłuższego ładunku.


NAPĘD TYPU MILD HYBRID

Inteligentna energia

Dodatkowa moc umożliwiająca niskoemisyjną jazdę bez wizyt na stacji ładowania. Połączenie silnika benzynowego 1,5L (160 KM) Smartstream Turbo z akumulatorami litowo-jonowymi o napięciu 48 V umożliwia obniżenie zużycia paliwa i emisji spalin. Zintegrowany system sterowania umożliwia odzyskiwanie energii kinetycznej podczas jazdy rozpędem oraz hamowania, a także pozwala uzyskać dodatkowy moment obrotowy w trakcie przyspieszania.


Zalety napędu MHEV

Pojazd z takim napędem oznacza tańszą eksploatację i inne udogodnienia. W niektórych krajach Europy promuje się samochody z napędem hybrydowym, wprowadzając ulgi podatkowe i dotacje. W wielu miastach pojazdy hybrydowe mogą wjeżdżać do stref czystego transportu: oznacza to możliwość dojazdu do miejsc niedostępnych dla wszystkich.


Napęd hybrydowy w ruchu

Oznacza cichszą pracę silnika spalinowego, dodatkowy moment obrotowy i oszczędność paliwa. Wspomaga rozruch, zapewniając szybkie i płynne ruszanie. Podczas przyspieszania lub jazdy pod górę akumulatory również wspomagają pracę silnika spalinowego. W trakcie jazdy ze stałą prędkością silnik spalinowy częściowo doładowuje akumulatory (jeżeli poziom naładowania jest niski).


Odzyskiwanie energii

Napęd Mild Hybrid pozwala łatwo obniżyć koszty paliwa i poziom emisji. W wersjach wyposażonych w skrzynię biegów iMT zwolnienie pedału przyspieszenia i jazda rozpędem powoduje wyłączenie silnika spalinowego. Zmniejsza to zużycie paliwa. Podczas zwalniania lub hamowania pojazd wytwarza energię, która doładowuje akumulatory. Oszczędność paliwa to również efekt automatycznego wyłączania silnika spalinowego, gdy pojazd zwalnia do zatrzymania.


Ruszaj w drogę i nie martw się o ładowanie

Ogólnodostępne stacje ładowania

Dzięki Kia Charge masz dostęp do rozbudowanej i ciągle rosnącej sieci stacji ładowania. Udostępniamy mapę wszystkich stacji ładowania, a także zapewniamy jeden, bezproblemowy sposób płatności na wszystkich naszych stacjach. Nasi autoryzowani partnerzy mogą również pomóc w zainstalowaniu własnej, prywatnej stacji ładowania w domu.

Ładowanie w domu

Ładuj swoją Kia Sportage dzięki dedykowanej ładowarce Kia Charge Home i ciesz się wygodą zawsze naładowanego auta bez wychodzenia z domu. Dzięki ładowaniu w domu możesz skorzystać z preferencyjnych stawek za prąd (taryfa nocna) i połączyć wygodę z niskimi kosztami. Dzięki dodatkowemu modułowi łączności możesz zarządzać urządzeniem zdalnie, a dodatkowy licznik energii pozwoli Ci kontrolować zużycie energii.


Noty prawne

1 Wysokonapięciowe akumulatory litowo-jonowe Kia w pojazdach elektrycznych (EV), hybrydowych pojazdach elektrycznych (HEV) i hybrydowych pojazdach elektrycznych typu plug-in (PHEV) są skonstruowane tak, aby zapewnić ich długą żywotność. Akumulatory te są objęte gwarancją KIA na okres 7 lat od pierwszej rejestracji lub 150 000 km przebiegu, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. W przypadku akumulatorów niskonapięciowych (48 V i 12 V) w pojazdach elektrycznych typu mild-hybrid (MHEV), gwarancja Kia obejmuje okres 2 lat od pierwszej rejestracji, niezależnie od przebiegu. Wyłącznie w przypadku pojazdów EV i PHEV, Kia gwarantuje 70% pojemności akumulatora. Obniżenie pojemności akumulatora w pojazdach HEV i MHEV nie jest objęte gwarancją. Aby zminimalizować ewentualne zmniejszenie pojemności, należy postępować zgodnie z instrukcjami podanymi w Instrukcji Obsługi Pojazdu. Więcej informacji na temat gwarancji Kia można znaleźć na stronie [www.Kia.com].
2 Gwarancja Kia obejmuje okres 7 lat od pierwszej rejestracji lub 150 000 km przebiegu, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. Obowiązuje we wszystkich krajach Unii Europejskiej (oraz Norwegii, Szwajcarii, Islandii i na Gibraltarze). Odstępstwa od obowiązujących warunków gwarancji, np. na akumulator, lakier i wyposażenie, podlegają lokalnym warunkom. Więcej informacji na temat gwarancji Kia można znaleźć na stronie [www.Kia.com].
3 Kia Connect to innowacyjne usługi Kia, które zapewniają kierowcom dostęp do ważnych podczas podróży informacji w czasie rzeczywistym. Usługi będą dostępne za darmo przez 7 lat począwszy od dnia zakupu przez pierwszego właściciela. W tym czasie mogą jednak podlegać zmianom. Szczegółowe informacje można uzyskać od dealerów Kia oraz na stronie internetowej kia.pl. Aplikacja Kia Connect jest kompatybilna ze smartfonami działającymi w systemach Android oraz iOS.
4 Kia Sportage jest kompatybilna z Apple CarPlay™ oraz Android Auto™. Android Auto™ współpracuje z telefonami wyposażonymi w system operacyjny Android 5.0 (Lollipop) lub wyższy. Apple CarPlay™ współpracuje z telefonami iPhone 5 lub nowszymi. Apple CarPlay™ jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Apple Inc. Android Auto™ oraz pozostałe logotypy są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Google Inc.
5 Kia Connect to innowacyjne usługi Kia, które zapewniają kierowcom dostęp do ważnych podczas podróży informacji w czasie rzeczywistym. Usługi będą dostępne za darmo przez 7 lat począwszy od dnia zakupu przez pierwszego właściciela. W tym czasie mogą jednak podlegać zmianom. Szczegółowe informacje można uzyskać od dealerów Kia oraz na stronie internetowej kia.pl. Aplikacja Kia Connect jest kompatybilna ze smartfonami działającymi w systemach Android oraz iOS.
6 Ładowanie bezprzewodowe dostępne jest w telefonach wyposażonych w funkcję Qi lub dedykowany adapter.
7 System Forward Collision-Avoidance Assist (FCA) jest systemem wspomagania i nie zwalnia kierowcy z odpowiedzialności za bezpieczne prowadzenie pojazdu. Kierowca nadal musi dostosować swoje zachowanie podczas jazdy do własnych możliwości prowadzenia pojazdu oraz przepisów ruchu drogowego. System FCA nie jest przeznaczony do autonomicznego prowadzenia pojazdu. Więcej informacji w instrukcji obsługi.
8 Technologia dostępna w modelach wyposażonych w automatyczną skrzynię biegów.
9 Jazda w trybie żeglowania dostępna jest wyłącznie w modelach wyposażonych w przekładnię manualną (iMT). Możliwość korzystania z trybu żeglowania zależy od aktualnych warunków na drodze.
10 Dla nowych pojazdów sprzedanych od maja 2021 Kia oferuje dwie darmowe aktualizacje map dla systemu nawigacyjnego pojazdu i oprogramowania jednostki głównej przy użyciu tzw. „aktualizacji z chmury” („over-the-air” lub “OTA updates”). Po wykorzystaniu dwóch darmowych aktualizacji OTA będziesz mógł dalej skorzystać z darmowych aktualizacji map systemu nawigacyjnego pojazdu i oprogramowania jednostki głównej poprzez stronę https://update.kia.com/EU/E1/Main lub u Dealera.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza