Odkryj

Nowa wizja elektrycznego SUV-a

Przełomowy elektryczny SUV, który zapewnia użytkownikom nowy poziom komfortu za sprawą ogromnej przestrzeni i wygody dla wszystkich pasażerów. EV9 prezentuje nową wizję elektrycznego SUV-a i zapewnia wyjątkową równowagę między elementami naturalnymi i nowoczesnymi.


Nowoczesna platforma E-GMP oraz technologia akumulatorów czwartej generacji

Kia w pełni wykorzystała długi rozstaw osi EV9 i całkowicie płaską architekturę pojazdu elektrycznego, którą zapewnia jej przełomowa w branży platforma E-GMP. Rezulatatem jest kabina z dużą ilością miejsca, w której wszyscy pasażerowie mogą się zrelaksować w komfortowych warunkach we wszystkich trzech rzędach siedzeń. Zapewnia również sportowe osiągi, uzupełnione wzorcowym zasięgiem. Akumulator, który może zmagazynować 76,1 kWh energii jest oferowany wyłącznie do standardowego modelu z napędem na tylne koła (RWD). Większy akumulator, który może zmagazynować 99,8 kWh energii jest montowany zarówno w odmianie RWD Long Range, jak i w wersji z napędem na cztery koła (AWD).

 


System Highway Driving Pilot : znaczący krok w kierunku pełnej autonomii (Level 3)

EV9 robi znaczący krok w kierunku jazdy autonomicznej. Kluczem do osiągnięcia tego celu jest system Highway Driving Pilot (HDP), który zapewnia EV9 warunkową jazdę autonomiczną na poziomie trzecim. Piętnaście czujników, w tym dwa lidary, umożliwiają skanowanie i wykrywanie obiektów w polu widzenia 360 stopni. Dzięki temu EV9 nie tylko wykrywa przebieg drogi i potrafi za nią podążać, ale rejestruje również innych użytkowników drogi i potrafi zapobiec potencjalnym kolizjom z nimi w ciągu milisekund.(1)


Aktualizuj swój samochód w dowolnym miejscu i czasie

Nowatorskie podejście do tego, jaki powinien być rodzinny SUV, rozciąga się również na sposób, w jaki klienci mogą wybrać wyposażenie EV9. Kia Connect Store – poza standardowymi funkcjami EV9 – oferuje szeroką gamę opcji, dzięki którym klienci mogą stale aktualizować samochód, jego cyfrowe funkcje i zakres usług, bez konieczności wizyty u dealera. Dostępną w EV9 technologię „Digital Pattern Lighting Grille” można udoskonalić, dodając funkcję „Lighting Pattern”.(2)


Wiodąca w klasie ochrona pasażerów i zabezpieczenie akumulatora.

Dzięki ramie podwozia, która charakteryzuje się wyjątkowo wysoką sztywnością skrętną oraz – zastosowanym po raz pierwszy na świecie – nowatorskim połączeniem słupka B z ramą (rozwiązanie zgłoszone do opatentowania), EV9 zapewnia wiodący w swojej klasie poziom ochrony zarówno pasażerów, jak i akumulatora.


Nowe standardy w zrównoważonej mobilności.

Kia EV9 jest pierwszym modelem w trzyetapowej strategii marki, dotyczącej zrównoważonego rozwoju. Zapoczątkowane w jej wypadku stopniowe wycofywanie skóry oraz obowiązkowe zastosowanie we wszystkich nowych modelach marki Kia dziesięciu ekologicznych elementów i ciągłe zwiększanie udziału biomateriałów, takich jak kukurydza, trzcina cukrowa i oleje naturalne są jedynie początkiem drogi w kierunku zrównoważonej mobilności.


Noty prawne

Materiały statyczne i dynamiczne zostały wykorzystane wyłącznie w celach ilustracyjnych. Samochód w wersji produkcyjnej może się różnić od przedstawionego na stronie.

Wyposażenie samochodu i dostępność funkcji mogą różnić się w zależności od kraju i regionu oraz mogą ulec zmianie w momencie wprowadzenia Kia EV9 na rynek.

1) System Highway Driving Pilot (HDP) – zapewniając aktywne wsparcie kierowcy w czasie rzeczywistym i w szerokim zakresie warunków – w niektórych regionach świata spełnia kryteria wymagane do zapewnienia jazdy autonomicznej na poziomie trzecim. Na tym poziomie samochód jest już zdolny do warunkowej automatyzacji jazdy tam, gdzie pozwalają na to warunki, umożliwiając kierowcy chwilową przerwę w prowadzeniu auta. Dostępność systemu i jego funkcji jest zależna od lokalnych regulacji prawnych. Więcej informacji dot. funkcjonalności systemu zostanie przekazane w momencie wprowadzania modelu na dany rynek.

2) W zależności od aktualizacji OTA w Twoim pojeździe. Pojazd może nie być wyposażony we wszystkie funkcje lub może nie działać dokładnie tak, jak to opisano. Wyposażenie samochodu i dostępność funkcji mogą różnić się w zależności od kraju i regionu oraz mogą ulec zmianie w momencie wprowadzenia Kia EV9 na rynek. Materiały statyczne i dynamiczne zostały wykorzystane wyłącznie w celach ilustracyjnych.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza