KIA Sorento

Zobacz auta dostępne od ręki


DESIGN

Kwintesencja dobrego stylu.


Doskonała widoczność

Reflektory ze światłami do jazdy dziennej LED z systemem samopoziomowania i dynamicznym doświetlaniem zakrętów świetnie komponują się z lekko uniesioną linią maski. Doskonale oświetlają drogę i poprawiają widoczność pojazdu. Prowadzenie w warunkach ograniczonej widoczności znacznie ułatwiają światła w technologii LED także z tyłu.

Eleganckie wnętrze

Zainspirowane wyrafinowanym stylem i nowoczesnym minimalizmem, wnętrze Sorento zachwyca od pierwszego wejrzenia. Opływowe linie kokpitu i deski rozdzielczej dodają mu elegancji i przestronności. To wrażenie potęguje horyzontalny układ kabiny, który dodatkowo optycznie ją poszerza. Każdy detal we wnętrzu został starannie dopracowany, aby zapewnić kierowcy maksymalny komfort podczas jazdy.

Najwyższa jakość wykończenia

Sorento robi wrażenie nie tylko z zewnątrz. Wysokiej jakości materiały, skóra, akcenty o wysokim połysku, satynowe elementy wykończenia. Nasi projektanci stworzyli luksusowe wnętrze na miarę klasy aut premium.

 

KOMFORT

Wyrafinowane detale.


Przestronne wnętrze dla 7 osób

W przestronnym wnętrzu Sorento, dzięki komfortowym, ergonomicznym siedzeniom może wygodnie podróżować do 7 osób. Także pasażerowie w drugim i trzecim rzędzie mogą cieszyć się dużą ilością miejsca na nogi.

Wielofunkcyjne siedzenia

Dostosuj przestrzeń wewnątrz auta w zależności od swoich potrzeb. Siedzenia w środkowym rzędzie składają się w proporcji 40/20/40, dzięki czemu można znacznie powiększyć przestrzeń bagażową i przewieźć nawet duże i długie przedmioty.

Automatyczne otwieranie bagażnika

Pokrywa bagażnika sama się otworzy, gdy wykryje w pobliżu inteligentny kluczyk Kia. Nie musisz gorączkowo poszukiwać go w kieszeni czy torebce. Docenisz to zwłaszcza wtedy, gdy masz zajęte ręce.


ŁĄCZNOŚĆ i ROZRYWKA


System audio Harman Kardon™

Poczuj różnicę, jaką daje moc 10 głośników systemu audio Harman Kardon™. Technologia Clari-Fi™ oraz QuantumLogic™ Surround Sound zapewniają najwyższą, wielowymiarową jakość dźwięku.

Zawsze w kontakcie ze światem

Kia Connected Services z rozwiązaniami TomTom® wyznaczają nowe standardy nawigacji i łączności w samochodzie. Zaawansowany system audio Harman Kardon™ z 8-calowym ekranem dotykowym jest wyposażony w funkcję rozpoznawania głosu. Umożliwia korzystanie z Android Auto™ i Apple CarPlay™, dzięki czemu podczas podróży można w bezpieczny sposób korzystać ze smartfona i słuchać ulubionej muzyki.

System monitorowania otoczenia pojazdu z kamerą 360˚

Dzięki systemowi monitorowania otoczenia pojazdu z 4 kamerami wszystko to, co dzieje się wokół auta widać jak na dłoni. Od teraz parkowanie będzie przyjemnością.


TECHNOLOGIA I BEZPIECZEŃSTWO


Asystent parkowania

System automatycznego parkowania w Sorento pomaga bez trudu znaleźć, zająć, a następnie wyjechać z miejsca postojowego.

Ostrzeganie o zmianie pasa ruchu

Jeśli samochód w nieoczekiwany sposób przekroczy linię jezdni, system ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu poinformuje o tym kierowcę. W razie potrzeby może także dokonać korekty toru jazdy. System powiadamiania o zmęczeniu kierowcy monitoruje zachowanie prowadzącego auto i gdy wykryje u niego oznaki rozkojarzenia i senności, emituje sygnał ostrzegawczy i zaleca zrobienie przerwy w podróży.

Aktywny tempomat

Aktywny tempomat jest nieoceniony zwłaszcza podczas długich podróży autostradą. Dzięki niemu Sorento utrzymuje wybraną wcześniej prędkość i dostosowuje swoją odległość od pojazdów z przodu - w zależności od potrzeby przyspieszając lub hamując./p>

 

 


System wykrywania ryzyka kolizji (FCA)

System wykrywania ryzyka kolizji (FCA) rejestruje obecność innych pojazdów lub pieszych w pobliżu samochodu.(8) Wykorzystuje do tego specjalny czujnik na przednim zderzaku i kamerę na szybie. Sorento powiadamia kierowcę o ryzyku kolizji i pomaga uniknąć zderzenia. Jeśli to konieczne, system sam może zatrzymać samochód.


System monitorowania martwego pola w lusterkach

Prowadząc Sorento nie musisz obawiać się już tego, czego nie widać. System monitorowania martwego pola w lusterkach powiadomi Cię, gdy wykryje inny samochód tam, gdzie sam byś go nie dostrzegł. Układ ostrzegający o ruchu pojazdów z tyłu podczas cofania pomoże Ci bezpiecznie opuścić miejsce parkingowe.


GT LINE

Wyrafinowany styl i sportowe zacięcie.

Nowoczesna sylwetka

Sportowy charakter Kia Sorento GT Line podkreślają dynamiczne linie, stylowe czerwone zaciski hamulcowe, podwójna końcówka układu wydechowego oraz lampy przeciwmgielne LED w stylistyce kostek lodu. Odkryj niezwykle harmonijne połączenie wyrafinowanej elegancji i sportowego wyglądu.


Komfortowe wnętrze

Wnętrze Sorento w wersji GT Line łączy w sobie sportowy styl i elegancję. Jego wyrafinowany charakter akcentują chromowane wstawki i detale oraz siedzenia z czarnej skóry z kontrastowymi przeszyciami i logo GT Line. Usiądź wygodnie za kierownicą i ruszaj na poszukiwanie nowych wyzwań w sportowym stylu GT, delektując się każdą chwilą komfortowej podróży.


5-gwiazdek w teście bezpieczeństwa Euro NCAP

Absolutne bezpieczeństwo to priorytet. Dowodem tego jest otrzymanie przez Kia Sportage najwyższej noty 5 gwiazdek w testach Euro NCAP.


7-letnia gwarancja Kia

Wszystkie nowe samochody marki Kia objęte są gwarancją na 7 lat lub 150 000 km (do 3 lat: bez ograniczeń przebiegu, powyżej 4 lat: do 150 000 km). Szczegółowe warunki znajdują się w książce gwarancyjnej.


ZOBACZ VIDEO TEST
NOWEJ KIA SORENTO

Zobacz video test

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza