Odkryj

STYLISTYKA

Spełnij marzenia

 

Nowa w każdym detalu

Od osłony chłodnicy w kształcie tygrysiego nosa z detalami w kolorze ciemnego chromu oraz czerwonymi akcentami i logo GT, aż po dynamicznie stylizowany zderzak i w pełni LED-owe reflektory z diodowymi światłami zarówno do jazdy dziennej, jak i przeciwmgielnymi – każdy detal przodu ProCeeda zaprojektowano na nowo, aby jeszcze bardziej podkreślić jego sportowy charakter.

Tył równie sportowy, co przód

Wyjątkowo mocno rzeźbione nadwozie i sportowy charakter auta klasy GT robią wrażenie zwłaszcza, gdy ProCeeda ogląda się od tyłu. Tylne światła LED i napis ProCeed na pokrywie bagażnika uzupełnia teraz zderzak z elementami lakierowanymi w kolorze błyszczącej czerni oraz odblaskami w kolorze czerwonym. Dynamiczną całość podkreślają zaokrąglone, chromowane, podwójne końcówki układu wydechowego.

Wyrafinowane design i jakość

Wystarczy otworzyć drzwi, aby poczuć wysoką jakość wykończenia. Zaawansowane systemy zapewniają łączność z Internetem i czynią jazdę bardziej komfortową. Miękkie w dotyku powierzchnie, od foteli pokrytych zamszem i z czerwonymi szwami aż po czarną podsufitkę, zapraszają do zajęcia miejsca. Sportowa kierownica z logo GT, sterowanie oknem dachowym i duże wyświetlacze są na wyciągnięcie ręki.


ŁĄCZNOŚĆ

Usługi cyfrowe Kia Connect1

Pełny dostęp do informacji dzięki systemowi nawigacji on-line.

Aplikacja Kia Connect

Zlokalizuj swój samochód, zamknij i otwórz pojazd zdalnie, zobacz podsumowanie swoich podróży.


Dwa duże wyświetlacze

Czytelność i łatwa obsługa zapewniające komfort kierowcy

System audio JBL Premium

Idealnie współgra z emocjami Twoimi oraz pasażerów.

Bezprzewodowa ładowarka smartfonu i złącza USB

Bądź zawsze w kontakcie ze światem zewnętrznym i swoją Kia ProCeed.


TECHNOLOGIA I BEZPIECZEŃSTWO

Asystent jazdy na autostradzie (HDA) i aktywny tempomat współpracujący z nawigacją (NSCC- Curve)

Nowe systemy, które ułatwiają jazdę na autostradach.

Aktywny tempomat z funkcją Stop&Go

Bezproblemowa jazda dzięki zachowaniu bezpiecznej odległości od auta, które znajduje się bezpośrednio przed nami.

Asystent utrzymywania auta na pasie ruchu (LFA)

Asystent utrzymuje samochód na środku pasa.


System monitorowania martwego pola widzenia w lusterkach i unikania kolizji podczas zmiany pasa ruchu (BCA)

System ostrzega o samochodach w martwym polu widzenia i – w razie potrzeby – interweniuje.

Asystent unikania kolizji podczas cofania (RCCA)

System ostrzega o przeszkodach podczas cofania i – w razie potrzeby – interweniuje.

System monitorowania zmęczenia kierowcy (DAW+)

System pomaga kierowcy zachować czujność podczas jazdy.


GT oraz GT-Line

Poczuj pewność siebie

 

GT-Line

Ciesz się wszechstronnością i pojemnością bagażnika, które oferuje nadwozie typu Shooting Brake, w stylizowanej na sportową wersji GT-LIne. W kabinie uwagę zwracają sportowa kierownica z łopatkami do zmiany przełożeń i mocno wyprofilowane fotele z logo GT-Line. Seryjne 17-calowe obręcze kół z lekkich stopów można zastąpić opcjonalnymi 18-calowymi. W takim aucie każda podróż staje się przygodą.

Bezproblemowy załadunek i rozładunek

Masz zajęte ręce? Z łatwością włóż rzeczy do bagażnika dzięki Smart Power Tailgate. Wystarczy mieć klucz Smart Key w kieszeni lub w torebce, a pokrywa bagażnika otworzy się automatycznie, gdy zbliżysz się do auta i przez chwilę pozostaniesz blisko niego. Klucz Smart Key zapewnia też komfortowy dostęp do auta i umożliwia uruchomienie silnika przyciskiem. Rozpoczęcie jazdy nie może być łatwiejsze.

Pamięć ustawienia fotela kierowcy (IMS)

Wystarczy nacisnąć przycisk na drzwiach kierowcy, aby przywołać ustawienia elektrycznie regulowanego fotela. Nawet jeśli zostały zmienione przez innego użytkownika auta. Dzięki temu kierowca ProCeeda zawsze ma natychmiastowy dostęp do wygodnej pozycji do jazdy.


Radość z jazdy gwarantowana

Wystarczy nacisnąć przycisk Sport obok dźwigni zmiany biegów, aby przyjemność z jazdy przenieść na wyższy poziom. Profil jazdy „Sport” zapewnia szybszą reakcję silnika na komendy wydawane pedałem przyspieszenia i lepsze osiągi, np. krótszy czas wyprzedzania, a także jeszcze lepsze wyczucie układu kierowniczego. Idealne ustawienia do dynamicznej jazdy.


NAPĘD TYPU MILD HYBRID

Inteligentna energia

Dodatkowa moc umożliwiająca niskoemisyjną jazdę bez wizyt na stacji ładowania.

Napęd hybrydowy w ruchu

Oznacza cichszą pracę silnika spalinowego, dodatkowy moment obrotowy i oszczędność paliwa.

Odzyskiwanie energii

Napęd Mild Hybrid pozwala bez wysiłku obniżyć koszty paliwa i poziom emisji.


7-letnia gwarancja

Wszystkie nowe samochody marki Kia objęte są gwarancją przez okres 7 lat.7 Szczegółowe warunki znajdują się w książce gwarancyjnej. W przypadku sprzedaży pojazdu, gwarancja przechodzi na kolejnego właściciela.


7 lat aktualizacji mapy

Dla nowych pojazdów sprzedanych od maja 2021 Kia oferuje dwie darmowe aktualizacje map dla systemu nawigacyjnego pojazdu i oprogramowania jednostki głównej przy użyciu tzw. „aktualizacji z chmury” („over-the-air” lub “OTA updates”). Po wykorzystaniu dwóch darmowych aktualizacji OTA będziesz mógł dalej skorzystać z darmowych aktualizacji map systemu nawigacyjnego pojazdu i oprogramowania jednostki głównej poprzez stronę https://update.kia.com/EU/E1/Main lub u Dealera. Otrzymujesz także dostęp do zestawu darmowych usług cyfrowych Kia Connect: Kia Live - usługi cyfrowe w samochodzie i aplikacji Kia Connect na smartfona.


NOTY PRAWNE

(1) Kia Connect – zestaw usług cyfrowych
Kia Connect to innowacyjne usługi Kia, które zapewniają kierowcom dostęp do ważnych podczas podróży informacji w czasie rzeczywistym. Usługi będą dostępne za darmo przez 7 lat począwszy od dnia zakupu przez pierwszego właściciela. W tym czasie mogą jednak podlegać zmianom. Szczegółowe informacje można uzyskać od dealerów Kia oraz na stronie internetowej kia.pl. Aplikacja Kia Connect jest kompatybilna ze smartfonami działającymi w systemach Android oraz iOS.
(2) Usługi dostępne dzięki aplikacji Kia Connect
Usługi są bezpłatne przez 7 lat od momentu pierwszego podłączenia systemu nawigacji do sieci komórkowej. Jeśli pierwsze podłączenie nie odbywa się bezpośrednio po zakupie pojazdu, okres ten zostaje skrócony o czas pomiędzy zakupem i momentem pierwszego podłączenia.
(3) Technologia Clari Fi™
System audio JBL® został wyposażony w technologię Clari Fi™. Podczas kompresji plików do formatu MP3 dochodzi do utraty danych. Technologia Clari Fi™ przywraca utracone wysokie oraz niskie tony i zapewnia najwyższą jakość dźwięku.
(4) System bezprzewodowego ładowania telefonu
Bezprzewodowa ładowarka kompatybilna z telefonami wykorzystującymi technologię Qi lub posiadającymi specjalny adapter.
(5) Technologia dostępna wyłącznie dla modeli z przekładnią DCT.
(6) 7 lat / 150 000 km gwarancji
Gwarancja Kia obejmuje okres 7 lat od pierwszej rejestracji lub 150 000 km przebiegu, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. Obowiązuje we wszystkich krajach Unii Europejskiej (oraz Norwegii, Szwajcarii, Islandii i na Gibraltarze). Odstępstwa od obowiązujących warunków gwarancji, np. na akumulator, lakier i wyposażenie, podlegają lokalnym warunkom. Więcej informacji na temat gwarancji Kia można znaleźć na stronie [www.Kia.com].
(7) 7 lat aktualizacji map
Dla nowych pojazdów sprzedanych od maja 2021 Kia oferuje dwie darmowe aktualizacje map dla systemu nawigacyjnego pojazdu i oprogramowania jednostki głównej przy użyciu tzw. „aktualizacji z chmury” („over-the-air” lub “OTA updates”). Po wykorzystaniu dwóch darmowych aktualizacji OTA będziesz mógł dalej skorzystać z darmowych aktualizacji map systemu nawigacyjnego pojazdu i oprogramowania jednostki głównej poprzez stronę https://update.kia.com/EU/E1/Main lub u Dealera.
(8) Mechaniczna skrzynia biegów z systemem „clutch-by-wire” (iMT)
Tryb „żeglowania” dostępny tylko w pojazdach wyposażonych w manualną skrzynię biegów (6iMT). Dostępność trybu zależy od rzeczywistych warunków jazdy.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza