Nowa Kia Sorento

Odkryj
Nowa Kia Sorento

PRZYGOTUJ SIĘ NA NOWE WYZWANIA

Nowa Kia Sorento to odpowiedź na potrzeby tych, którzy w życiu podążają za głosem serca i nie uznają kompromisów. Komfortowy i niezwykły przestronny SUV, dostępny z wydajnym napędem hybrydowym to wymarzony samochód dla tych, którzy zawsze są gotowi do działania.

Sorento przyciąga wzrok zjawiskową sylwetką i zaskakuje mnóstwem nowoczesnych rozwiązań. Reflektory LED, wyrazista linia grilla chłodnicy, system audio z głośnikami BOSE oraz bogata gama inteligentnych usług UVO Connect(3.1) to tylko niektóre zalety Kia Sorento. To idealny wybór dla tych, którzy uwielbiają innowacje i zawsze chętnie robią pierwszy krok.

 

Wyrafinowany styl

Sorento przyciąga spojrzenia wyrazistą, dynamiczną sylwetką, charakterystycznym grillem chłodnicy, sportowym zderzakiem, efektownymi wlotami powietrza i elegancką linią reflektorów LED.

Mnóstwo przestrzeni. Więcej nowoczesnych technologii

Wnętrze Sorento zachwyca starannie wykończonym wnętrzem, komfortowymi siedzeniami z czarnej skóry Nappa, cyfrowymi zegarami o przekątnej 12,3", nowoczesnym systemem nawigacji z ekranem 10,25”, usługami UVO Connect oraz systemem audio z 12 głośnikami Bose®.

Niezrównany poziom bezpieczeństwa i komfortu

Dzięki Asystentowi bezpiecznego wysiadania (Safe Exit Assist), asystentowi parkowania oraz funkcji automatycznego otwierania pokrywy bagażnika oraz innym udogodnieniom zawsze będziesz mieć wszystko pod kontrolą.


Kia Sorento 2.2 CRDi 8DCT. Towarzysz dalekich podróży.

Czterocylindrowy silnik wysokoprężny z rodziny Smartstream z zupełnie nową generacją 8-stopniową przekładnią (mokre DCT) to idealne połączenie.

Kia Sorento Hybrid. Bezkompromisowa.

Kia Sorento w wersji hybrydowej to zwinny i oszczędny samochód, który sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających kierowców.


7-letnia gwarancja

Wszystkie nowe samochody marki Kia objęte są gwarancją przez okres 7 lat.10 Szczegółowe warunki znajdują się w książce gwarancyjnej. W przypadku sprzedaży pojazdu, gwarancja przechodzi na kolejnego właściciela.


7 lat aktualizacji mapy

Każdy nowy samochód marki Kia, fabrycznie wyposażony w system nawigacji, otrzymuje 6 rocznych darmowych aktualizacji mapy.3 Dzięki naszej ofercie Twój system nawigacji będzie zawsze korzystać z najnowszych danych.


NOTY PRAWNE

(1) Gwarancja na 7 lat / 150.000 km

Gwarancja pojazdu na maksymalnie 150 000 kilometrów. Gwarancja obowiązuje we wszystkich krajach UE (oraz w Norwegii, Szwajcarii, Islandii i na Gibraltarze). Odstępstwa zgodnie z obowiązującymi warunkami gwarancji, na przykład odstępstwa dotyczące farby lub wyposażenia. Szczegółowe okresy gwarancji oraz jej warunki określone są w książce gwarancyjnej.

(2) 7 lat aktualizacji mapy

Każdy nowy samochód marki Kia, fabrycznie wyposażony w system nawigacji, otrzymuje 6 rocznych darmowych aktualizacji mapy. Dzięki temu nawigacja w Twoim samochodzie zawsze będzie korzystać z najnowszych dostępnych danych.

(3) Usługi Live TomTom® / Kia Live

Usługi są bezpłatne przez 7 lat od momentu pierwszego podłączenia systemu nawigacji do sieci komórkowej. Jeżeli pierwsze połączenie nie nastąpi bezzwłocznie po dokonaniu zakupu, powyższy okres zostanie skrócony o okres od dokonania zakupu do pierwszego podłączenia.

(3.1) UVO Connect

UVO Connect to nowy system multimedialny Kia, który zapewnia kierowcom dostęp do ważnych podczas podróży informacji w czasie rzeczywistym. Usługi będą dostępne za darmo przez 7 lat począwszy od dnia zakupu przez pierwszego właściciela. W tym czasie mogą jednak podlegać zmianom. Szczegółowe informacje można uzyskać od dealerów Kia oraz na stronie internetowej kia.pl. Aplikacja UVO jest kompatybilna ze smartfonami działającymi w systemach Android oraz iOS.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza