Odkryj

Kia EV6 - pierwsze auto elektryczne nowej generacji

zbudowane na nowej platformie E-GMP (Electric-Global Modular Platform)


Wszystkie informacje (zdjęcia, dane, itp.) podane na stronie mają charakter poglądowy i mogą się różnić w zależności od kraju. Ostateczne wersje wyposażenia zostaną pokazane wkrótce. Podane dane dotyczące zasięgu są wartościami szacunkowymi i oczekują na homologację. Dane dotyczące czasu ładowania i osiągów samochodu odnoszą się do wyników testowych Kia. Ostateczne dane zostaną przedstawione na późniejszym etapie. Przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 3,5 s to oczekiwane przyspieszenie dla wersji EV6 GT na podstawie wewnętrznych założeń projektowych.


Kluczowe elementy wyposażenia: zakrzywiony ekran wysokiej rozdzielczości z dwoma wyświetlaczami, Kia Navi System z interfejsem Android Auto i Apple Car Play, tapicerka skórzano –materiałowa, czujniki parkowania z przodu i z tyłu z kamerą cofania, przednie reflektory oraz tylne światła LED, 19-calowe felgi aluminiowe, ładowarka pokładowa o mocy 11 kW, aktywny tempomat z funkcją „uczenia się” oraz asystent jazdy po autostradzie (HDA).

* Wszystkie informacje (zdjęcia, dane, itp.) podane na stronie mają charakter poglądowy i mogą się różnić w zależności od kraju. Podane dane dotyczące zasięgu są wartościami szacunkowymi i oczekują na homologację. Dane dotyczące czasu ładowania i osiągów samochodu odnoszą się do wyników testowych Kia. Ostateczne dane zostaną przedstawione na późniejszym etapie.

Ceny i specyfikacje


EV6 to pierwsze auto elektryczne nowej generacji
zbudowane na platformie E-GMP

Zastosowana po raz pierwszy w modelu EV6, nowa elektryczna platforma modułowa Kia (E-GMP) pozwala na uzyskanie płaskiej podłogi, co przekłada się na elastyczne dopasowanie układu wnętrza. Pomimo kompaktowych wymiarów zewnętrznych EV6, rozstaw osi 2,9 m zapewnia przestrzeń w kabinie na poziomie podobnym do wielu dużych SUV-ów. Oznacza to więcej miejsca we wnętrzu dla Ciebie i Twoich pasażerów.

 

Innowacyjna przestrzeń

Podwójny, 12,3-calowy zakrzywiony ekran w układzie panoramicznym

Szerokokątna konstrukcja podwójnego, zakrzywionego ekranu o wysokiej rozdzielczości, zapewnia doskonałą widoczność, a intuicyjne menu łatwość obsługi.

Ekologiczne materiały

Fotele wykonane są z przetworzonego PET, wysokiej jakości skóry wegańskiej lub zamszu.

Wyświetlacz Head-Up wykorzystujący rozszerzoną rzeczywistość (AR)

Nowy wyświetlacz AR Head-Up prowadzi Cię do celu z wykorzystaniem cyfrowych znaków umiejscowionych na przedniej szybie. Pokazuje wszystkie kluczowe informacje by każda podróż była bezproblemowa i bezpieczna.


Ultraszybkie ładowanie

Elektryczna architektura 800 V z funkcją obsługi wielu systemów ładowania pozwala znaleźć dodatkowy czas na rzeczy, które są dla Ciebie naprawdę ważne. System szybkiego ładowania pozwala uzupełnić ponad 100 km zasięgu w mniej niż 4,5 minuty. Ładowanie od 10 do 80% zajmuje mniej niż 18 minut.

Ponad 510 km zasięgu

Akumulator EV6 o pojemności 77,4 kWh umożliwia przejechanie ponad 510 km przy pełnym naładowaniu. Oznacza to rzadsze ładowanie i więcej czasu na odkrywanie Twoich pasji.Kia EV6 dostępna jest również z akumulatorem o pojemności 58 kWh, wystarczającym do zaspokojenia wszystkich potrzeb związanych z jazdą.Napęd na tylną oś z jednym silnikiem elektrycznym lub napęd na cztery koła z dwoma silnikami zapewniają dotarcie do celu bez względu na warunki pogodowe i ukształtowanie terenu.

*Zasięg testowany wg procedury WLTP jest aktualnie w trakcie homologacji.Ostateczne dane dot.zasięgu i zużycia energii zostaną przedstawione na późniejszym etapie.

Dogodne źródło zasilania dla innych urządzeń

Kia EV6 jest wyposażona w funkcję vehicle-to-load (V2L), która pozwala na wykorzystanie auta jako źródła energii do zasilania urządzeń podczas codziennych aktywności lub rekreacji. EV6 dostarcza do 3,6 kW energii elektrycznej, dzięki czemu może służyć nawet jako awaryjne źródło zasilania w Twoim domu. Może również działać jak przenośny powerbank podczas spędzania czasu poza domem.


Uciąg do 1600 kg

Dzięki możliwości holowania aż do 1600 kg, możesz zabrać wszystko, czego potrzebujesz na przygodę na świeżym powietrzu z przyjaciółmi i rodziną. Bez emisji spalin.

Dane dotyczą maksymalnego uciągu i mogą się różnić w zależności od wielkości akumulatora i/lub rodzaju napędu.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza