KIA Niro

Zobacz auta dostępne od ręki

KIA NIRO

Crossover z napędem hybrydowym.

Przykuwający uwagę przód

Stylowe, srebrne detale podkreślają muskularną sylwetkę samochodu. Charakteru dodają mu relingi dachowe, podniesiona linia okien oraz 18-calowe obręcze kół ze stopu metali lekkich . Dostępne w opcji reflektory LED dobrze oświetlą każdą drogę.

Przestronne wnętrze

Kia Niro jest niezwykle przestronna. Ma komfortowe i dopracowane wnętrze. Siedzenia z przodu i z tyłu mogą być podgrzewane, a przednie dostępne są również z funkcją wentylacji. Elektryczna regulacja fotela kierowcy z pamięcią ustawień umożliwia zajęcie optymalnej pozycji za kierownicą. Dzięki tym rozwiązaniom prowadzenie sprawia wyjątkową przyjemność.

Efektowny tył

Część tylna Kia Niro podkreśla solidność pojazdu. Nowoczesne lampy w technologii LED i atrakcyjne elementy stylistyczne w kolorze srebrnym znakomicie kontrastują ze sobą. Nad szybą zamontowano czarny, lakierowany spojler. Dyfuzor minimalizuje zawirowania powietrza i poprawia aerodynamikę pojazdu.TECHNOLOGIA HYBRYDOWA


Poznaj technologię hybrydową

Kia Niro to samochód przyszłości. Niewielkie zużycie paliwa, niska emisja spalin i 7-letnia gwarancja (łącznie z baterią napędową) to tylko niektóre jego zalety.

Wydajność jazdy

Zarówno w mieście, jak i w trasie. Zobacz, jak Kia Niro dostosowuje tryb pracy napędu hybrydowego do warunków jazdy.

Napęd hybrydowy

Niro korzysta z jednego z dwóch napędów lub wykorzystuje oba jednocześnie. Podczas hamowania odzyskuje energię kinetyczną, przekształcając ją w energię elektryczną i doładowuje baterię. Łączna moc maksymalna zespołu napędowego wynosi 141 KM. W trybie elektrycznym Kia Niro może rozwinąć prędkość 120 km/h.


WSZECHSTRONNOŚĆ

Przestrzeń dla codziennych potrzeb.


Komfortowe wnętrze

W Kia Niro poczujesz się swobodnie. Kierowca i pasażer mogą cieszyć się wyjątkowym w tej klasie pojazdów miejscem na nogi i przestrzenią nad głową. 8-stopniowa regulacja fotela kierowcy umożliwia zajęcie wygodnej pozycji za kierownicą. Pasażerowie siedzący z tyłu również będą podróżować wygodnie.

Przestrzeń dla wszystkich

Przekonaj się, jak przestronna i funkcjonalna jest Kia Niro. Wszystko dzięki dużemu bagażnikowi oraz przemyślanemu wykorzystaniu miejsca. Odpowiednia odległość pomiędzy fotelami przednimi a kanapą tylną ułatwia wsiadanie i wysiadanie. Przestrzeń na załadunek można jeszcze bardziej zwiększyć, dokupując hak. Pozwoli on Niro na holowanie przyczepy lub innego auta o masie do 1300 kg.

Pojemny bagażnik

Kia Niro jest nie tylko wygodna, ale również pojemna. Bateria jest umieszczona pod tylnymi siedzeniami. Dzięki takiemu rozwiązaniu bagażnik ma objętość aż 436 l. Złożenie na płasko oparcia kanapy tylnej, dzielonego w proporcji 60:40, tworzy przestrzeń bagażową o objętości 1434 l.


TECHNOLOGIA I BEZPIECZEŃSTWO


Aktywny tempomat

Czujnik aktywnego tempomatu (Kia Smart Cruise Control), umieszczony za grillem chłodnicy, monitoruje odległość od poprzedzającego pojazdu. Ostrzega jeżeli dystans jest zbyt mały, a przy braku reakcji samodzielnie hamuje. Jeżeli dystans jest bezpieczny i zwiększa się, samodzielnie przyspiesza by utrzymywać prędkość zaprogramowaną przez kierowcę. Zobacz, jak działa ten inteligentny układ elektroniczny.

Autonomiczne hamowanie awaryjne

Układ autonomicznego hamowania awaryjnego (Kia Brake Assist) analizuje dane z kamer i radaru. Wykrywa sytuacje potencjalnie niebezpieczne na drodze i ostrzega o nich kierowcę. W przypadku braku jego reakcji może samodzielnie zatrzymać pojazd.

Układ monitorowania martwego pola w lusterkach

Kia Blind Spot Detection wykrywa pojazdy, niewidoczne w lusterkach nawet dla doświadczonych kierowców. Następnie odpowiednio ostrzega kierowcę dźwiękowo i wizualnie. W ten sposób dba o bezpieczeństwo wszystkich użytkowników drogi.


Zawsze na dobrej drodze

System ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu (LKAS) poinformuje kierowcę, a następnie może dokonać korekty toru jazdy, jeśli samochód zacznie zjeżdżać ze swojego pasa bez użycia kierunkowskazu. Gdy system powiadamiania o zmęczeniu kierowcy wykryje u prowadzącego pojazd symptomy zmęczenia, zaleci mu zrobienie przerwy.

Innowacyjne technologie hybrydowe

Maksymalnie wykorzystaj możliwości swojej hybrydy! Niro dostarcza wskazówek, jak prowadzić samochód, aby jazda była wydajna i oszczędna. System bazuje na danych o ukształtowaniu terenu i przebiegu trasy. Podpowiada, kiedy spodziewać się wzniesienia, a kiedy zdjąć nogę z gazu przed zakrętem czy jazdą w dół. Wszystko po to, aby jeszcze bardziej zwiększyć efektywność./p>

Bezpieczeństwo bierne

Kia Niro jest wyposażona standardowo w 7 poduszek powietrznych, w tym poduszkę chroniącą kolana kierowcy. Niezwykle sztywna karoseria, wykonana ze stali o wyjątkowo wysokiej wytrzymałości, chroni kierowcę i pasażerów w razie wypadku.


SŁUCHAJ, OGLĄDAJ, JEDŹ

System nawigacji z 8-calowym ekranem dotykowym

Czytelny i prosty w obsłudze. Umożliwia wytyczanie tras, skrótów i wyszukiwanie przydatnych informacji. 7 lat bezpłatnych aktualizacji mapy zdecydowanie podnosi funkcjonalność i atrakcyjność systemu. Ekran dotykowy służy również do sterowania wysokiej klasy systemem nagłośnienia JBL® z 8 głośnikami i technologią Clari Fi™

Bezprzewodowa ładowarka urządzeń mobilnych

Niski poziom baterii? Bez obaw. Wystarczy położyć telefon na ładowarce pomiędzy przednimi fotelami. Ładowanie rozpoczęte! Bez żadnych przewodów.

Kia Connected Services

Z usługami Kia Connected Services, oferowanymi przez TomTom z Android Auto™ oraz Apple CarPlay™, nic Ci nie umknie. Informacje o pogodzie, natężeniu ruchu oraz ograniczeniu prędkości - wszystko to w czasie rzeczywistym (aby aktywować usługę należy dysponować smartfonem z planem taryfowym obejmującym transmisję danych).


PEWNOŚĆ I ZAUFANIE


7-letnia gwarancja Kia

Wszystkie nowe samochody marki Kia objęte są gwarancją na 7 lat lub 150 000 km (do 3 lat: bez ograniczeń przebiegu, powyżej 4 lat: do 150 000 km). Szczegółowe warunki znajdują się w książce gwarancyjnej.7-letni program aktualizacji mapy

Każdy nowy samochód marki Kia, fabrycznie wyposażony w system nawigacji, otrzymuje 6 rocznych darmowych aktualizacji mapy. Dzięki naszej ofercie Twój system nawigacji będzie zawsze korzystać
z najnowszych dostępnych danych.5 gwiazdek w teście bezpieczeństwa Euro NCAP

Absolutne bezpieczeństwo to nasz priorytet. Dowodem tego jest nota 5 gwiazdek, jaką Kia Optima otrzymała w testach Euro NCAP.ZOBACZ VIDEO TEST
NOWEJ KIA NIRO

Zobacz video test


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części
Karta Ratownicza