Odkryj

Zobacz auta dostępne od ręki


DESIGN

Crossover z natury.


Wspaniała sylwetka

Daj się zauważyć! Niro Plug-in hybrid to wyjątkowy crossover. Stylu dodaje mu czarny, błyszczący grill w kształcie tygrysiego nosa, światła przeciwmgielne oraz reflektory LED ze światłami do jazdy dziennej
w kształcie podwójnych strzałek. Metalowy dyfuzor oraz chromowane elementy podkreślają nowoczesny charakter auta.


Stylowe wnętrze

Nowy poziom komfortu i stylu. Nowoczesna deska rozdzielcza
z błyszczącymi, czarnymi i chromowanymi dodatkami jest niezwykle ergonomiczna. Przednie fotele mogą być podgrzewane i wentylowane i posiadają zintegrowany system pamięci. Nowoczesne wykończenie ze skóry obejmuje pakiety kolorystyczne do wyboru, w tym szczególnie atrakcyjny czerwono-pomarańczowy lub śliwkowy.


JAZDA NIRO PHEV

Moc dwóch silników.

 


Dynamika jazdy

Postaw na dynamiczną jazdę
i oszczędność w jednym. Kia Niro Plug-in Hybrid jest wyposażona w 6-stopniową dwusprzęgłową przekładnię automatyczną oraz 2 tryby jazdy: Eco i Sport. Ten przyjazny dla środowiska crossover został stworzony
w oparciu o zaawansowaną technologię hybrydową plug-in, która zaskoczy Cię wydajnością.

Wydajność hybrydy typu plug-in

Krótsze dystanse możesz pokonywać, korzystając wyłącznie z silnika elektrycznego. Jego zasięg wynosi do 49 kilometrów. Dzięki silnikowi spalinowemu bez problemu osiągniesz każdy, nawet najbardziej odległy cel podróży.

Innowacyjna technologia hybrydowa

Maksymalnie wykorzystaj możliwości swojej hybrydy! Wystarczy wpisać do nawigacji cel podróży, a inteligentny system wspomagający ekonomiczną jazdę w Niro dostarczy wskazówek, jak prowadzić samochód, by jazda była wydajna i oszczędna.

 

KOMFORT

 


Inteligentne rozwiązania

Niezbędne informacje w zasięgu wzroku.

Bogato wyposażone wnętrze

Jeszcze wygodniejsze prowadzenie dzięki możliwości personalizacji.

Przestronny bagażnik

Walizki, zakupy, ukochany pupil – na wszystko wystarczy miejsca.

 

Nowoczesne rozwiązania we wnętrzu auta.

Wbudowany ekran dotykowy o przekątnej 10,25 cala umożliwia dostęp do trzech aplikacji jednocześnie. Można słuchać w tym samym czasie muzyki, korzystać z nawigacji i sprawdzać prognozę pogody. Najwyższą jakość dźwięku zapewnia system audio JBL®z technologią Clari-Fi™. Dodatkowe zalety to 7 lat aktualizacji mapy oraz usługi TomTom.


UVO CONNECT

Jeszcze nigdy dotąd łączność z samochodem nie była tak prosta. Za pomocą smartfona można zsynchronizować plan podróży z systemem nawigacji czy śledzić położenie pojazdu. Dostęp do aktualizowanych na bieżąco informacji stanowi nieocenioną pomoc dla kierowcy podczas jazdy. Funkcja rozpoznawania głosu pozwala korzystać z przydatnych aplikacji oraz nawigacji bez odrywania rąk od kierownicy.


TECHNOLOGIA I BEZPIECZEŃSTWO

 


Autonomiczne hamowanie awaryjne

Autonomiczne hamowanie pomaga uniknąć ryzyka kolizji lub zmniejszyć jej skutki.

Aktywny tempomat z technologią Stop & Go

Do celu w optymalnym tempie.

System monitorowania martwego pola w lusterkach

Pomaga dostrzec to, czego sam nie zobaczysz.

 


Asystent utrzymania pasa ruchu (LKA)

Na właściwym kursie i na swoim pasie.

Asystent jazdy w korku (LFA)

Utrzymuje bezpieczny dystans
w korku.

System powiadamiania o zmęczeniu kierowcy (DAW)

System ostrzegania o zmęczeniu w razie potrzeby zaleca kierowcy zrobienie przerwy.

 

7-letnia gwarancja Kia

Wszystkie nowe samochody marki Kia objęte są gwarancją na 7 lat lub 150 000 km (do 3 lat: bez ograniczeń przebiegu, powyżej 4 lat: do 150 000 km). Szczegółowe warunki znajdują się w książce gwarancyjnej.


 


7 lat aktualizacji mapy

Każdy nowy samochód marki Kia, fabrycznie wyposażony w system nawigacji, otrzymuje 6 rocznych darmowych aktualizacji mapy. Dzięki naszej ofercie Twój system nawigacji będzie zawsze korzystać z najnowszych dostępnych danych.


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza