Odkryj

DYNAMIKA JAZDY

Niskoemisyjna i wciągająca jazda.

 

Wydajność, oszczędność i elastyczność

Ekologiczny i ekonomiczny, w mieście i poza nim: połączenie benzynowego i elektrycznego silnika w układ hybrydowy typu Plug-in zapewniają elastyczność podczas pokonywania dłuższych dystansów, a wszystko to przy redukcji emisji CO2 i kosztów eksploatacji. Hamowanie z odzyskiwaniem energii doładowuje akumulator podczas zwalniania lub hamowania, maksymalizując wydajność i zasięg jazdy.

Dynamiczna jazda Plug-in Hybrid

Eko-wydajność, imponująca moc i niekończąca się przyjemność z jazdy. Dzięki nowej hybrydzie Kia Sorento Plug-in możesz mieć to wszystko. Moc silnika T-GDi, połączona z napędem elektrycznym zasilanym z akumulatora (wysokonapięciowego) o mocy 13,8 kWh i automatyczna skrzynia biegów z selektorem zmiany biegów, zapewnią przyjemność z jazdy.

Napęd na wszystkie koła

Idealny na każdą wyprawę. Technologia napędu na wszystkie koła (AWD) automatycznie rozdziela moment obrotowy i przyczepność na każde koło co zapewnia jeszcze lepsze prowadzenie na trudnej nawierzchni i w trudnych warunkach. Za pomocą selektora trybu jazdy możemy wybrać jeden z trzech trybów jazdy po drogach utwardzonych (Eco, Sport, Smart) lub po przełączeniu w tryby terenowe jeden z trzech trybów jazdy terenowej (Śnieg, Błoto, Piach), aby dopasować układ napędowy do konkretnych warunków drogowych.


NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

 

Auto Lider 2021

W 19. edycji wielkiego plebiscytu motoryzacyjnego Auto Lider 2021, pod patronatem tygodnika „Motor”, miesięcznika „Auto Moto” i serwisu „magazynauto.pl”, Kia Sorento zwyciężyła w kategorii Crossover/SUV Klasy Średniej.

Car Of The Year Polska

Druga edycja Plebiscytu COTY Polska została rozstrzygnięta. Zdecydowanym triumfatorem tegorocznej edycji i najlepszym samochodem wprowadzonym na rynek w ciągu ostatniego roku okazała się Kia Sorento.

The Best of Moto

Kia Sorento zdobyła tytuł Samochodu Roku w kategorii „Samochód Uniwersalny”. Wyróżnienia przyznawane były nie tylko przez dziennikarzy i ekspertów branżowych, ale też przez czytelników, którzy przez dwa miesiące oddawali głosy na samochody nominowane w kategorii głównej i w 11 kategoriach specjalnych.


ELEKTROMOBILNOŚĆ KIA

Jak działa hybryda plug-in?

Samochody hybrydowe są wyposażone w dwie jednostki napędowe: silnik spalinowy oraz elektryczny. Hybrydy typu plug-in mają tę zaletę, że w razie potrzeby można je ładować korzystając ze zwykłego gniazdka. Daje to możliwość zwiększenia zasięgu na samym tylko silniku elektrycznym do 60 kilometrów.

Jaki jest zasięg samochodu elektrycznego?

Najnowsze auta elektryczne bez problemu radzą sobie z większością codziennych podróży bez przerwy na ładowanie akumulatora. Tak naprawdę dystans ponad połowy codziennych podróży wynosi mniej niż 8 km. Nowoczesne samochody elektryczne mogą średnio przejechać na jednym ładowaniu 275 km. Niektóre modele, jak Kia e-Niro, mają maksymalny zasięg aż do 455km!

Dlaczego warto rozważyć zakup hybrydy plug-in?

W momencie zakupu koszt hybrydy plug-in może okazać się wyższy niż w przypadku wybrania porównywalnego modelu samochodu z silnikiem spalinowym. Na dłuższą metę jednak to hybrydy okazują się tańsze w utrzymaniu. Dzieje się tak za sprawą o wiele niższych kosztów utrzymania, paliwa, a nawet pewnych przywilejów, z których korzystają kierowcy przyjaznych środowisku aut.


PAKIET DOSKONAŁY

Wyposażony na każdą przygodę.

 

Każda jazda to przyjemność

Wyposażony w nowoczesne technologie, które zwiększają przyjemność z jazdy: podgrzewane i wentylowane fotele zapewniają komfort w każdych warunkach. Wyświetlacz Head-Up (HUD) pokazuje informacje o trasie na przedniej szybie, bezpośrednio w linii wzroku. Nastrojowe oświetlenie tworzy idealną atmosferę we wnętrzu samochodu. Wszystko wydajnie zasilane przez baterię 13,8 kWh silnika elektrycznego.

Maksimum opcji

Dużo wygodnej przestrzeni i elastyczne opcje transportu dostosowane do Twoich potrzeb. Jeśli trzeba 5-miejscowa hybryda Kia Sorento plug-in szybko zamieni się w samochód aż dla 7 osób. Składając tylne siedzenia w jednej chwili można uzyskać aż 809 litrów przestrzeni bagażowej. To jedna z największych przestrzeni bagażowych wśród hybrydowych SUV-ów w swojej klasie. Tylne siedzenia możesz również dostosować, aby z łatwością pomieścić zarówno pasażerów, jak i bagaż.

Więcej komfortu dla tych, którzy mają znaczenie

Przestrzeń dla wszystkich pasażerów! Łatwiejszy dostęp do trzeciego rzędu, dzięki specjalnemu przyciskowi przesuwania siedzeń. Więcej udogodnień obejmuje składanie siedzeń jednym przyciskiem, co ułatwia zmianę ich konfiguracji, oraz elektrycznie sterowaną pokrywę bagażnika (Smart Power Tailgate) z regulacją wysokości, która pozwala z łatwością załadować i rozładować bagażnik, nawet gdy masz zajęte ręce.


ŁĄCZNOŚĆ I ROZRYWKA

Usługi UVO CONNECT

Dzięki aplikacji UVO (1) możesz połączyć się z Sorento jeszcze łatwiej niż kiedykolwiek. Możesz zdalnie sprawdzić, czy drzwi Twojego samochodu są zamknięte lub gdzie zaparkowałeś. Możesz także sprawdzić ustawienia pojazdu i zmienić je zdalnie. Wyjątkowym udogodnieniem jest zdalne sterowanie ładowaniem Sorento bezpośrednio przez aplikację w smartfonie.

Dwa intuicyjne wyświetlacze

System nawigacji pokazuje trasę i ważne informacje na kolorowym, dotykowym ekranie 10,25". Wyświetla on także obraz z kamery cofania i współpracuje z Android AutoTM i Apple CarPlayTM. Inteligentny zestaw cyfrowych zegarów o przekątnej 12,3” dostarcza kierowcy informacji na temat pojazdu i podróży - wystarczy jeden rzut oka, by wiedzieć wszystko.


Bezprzewodowa ładowarka

Szybkie i wygodne ładowanie smartfona bez kabli.

Usługi Kia Live

Zawsze na bieżąco, w kontakcie ze swoim światem.

System audio premium Bose®

Dźwięk, który nie ma sobie równych.


TECHNOLOGIA I BEZPIECZEŃSTWO

DRIVE WiSE

Inteligentne technologie DRIVE WiSE to nowa generacja nowoczesnych systemów Kia, opracowanych z myślą o wspieraniu kierowcy. Dzięki nim jazda Kia Sorento Plug-in Hybrid jest przyjemna i o wiele mniej stresująca.

Asystent jazdy po autostradzie i w korku

Asystent jazdy w korku dostosowuje prędkość i odległość od pojazdów z przodu - w zależności od potrzeby przyspieszając lub zwalniając. To kolejny krok milowy Kia w stronę autonomicznej jazdy i zwiększenia bezpieczeństwa. Wykorzystując kamerę i czujniki, system pomaga też utrzymać auto na środku pasa.

Aktywny tempomat (SCC)

(SCC) z technologią Stop & Go wykorzystuje kamerę i radar, dzięki czemu utrzymuje wybraną wcześniej prędkość i dostosowuje odległość od innych pojazdów. Jeśli samochód z przodu przyspieszy lub zwolni, Sorento Plug-in Hybrid zrobi to samo, aby utrzymać bezpieczny dystans. W razie potrzeby może się nawet zatrzymać.

Inteligentny system rozpoznawania znaków (ISLA)

Inteligentny system rozpoznawania znaków pomaga przestrzegać ograniczeń prędkości. Kamera na przedniej szybie rejestruje wskazania znaków drogowych dotyczące prędkości oraz wyprzedzania i wyświetla stosowne informacje na cyfrowych zegarach i ekranie systemu nawigacji.


System monitorowania martwego pola (BCA)

System monitorowania martwego pola wykorzystuje tylne czujniki do monitorowania względnej pozycji i prędkości innych pojazdów z boku lub w strefie martwego pola. Jeśli wykryje zagrożenie kolizją z innymi pojazdami, system ostrzega kierowcę odpowiednim symbolem na wyświetlaczu oraz sygnałem dźwiękowym, a także może automatycznie włączyć hamulce, aby utrzymać pojazd na właściwym pasie.

System autonomicznego hamowania z asystentem skrętu w lewo

Aby zminimalizować ryzyko wypadku, system autonomicznego hamowania(8) analizuje dane z kamery oraz czujników i rejestruje obecność w pobliżu Sorento innych pojazdów, pieszych i rowerzystów. Pomaga też uniknąć kolizji z innymi samochodami podczas skręcania w lewo na skrzyżowaniu. W sytuacji zagrożenia, na cyfrowym wyświetlaczu pojawia się ostrzeżenie, a następnie - w przypadku braku reakcji kierowcy - samochód rozpoczyna hamowanie.

Autonomiczny hamulec pokolizyjny (MCBA)

Jeśli w wyniku zderzenia wybuchnie poduszka powietrzna, elektroniczny układ stabilizacji pojazdu uaktywni asystenta hamowania i doprowadzi do zatrzymania samochodu. Pozwoli to uniknąć ewentualnej kolejnej kolizji lub ograniczy jej skutki.

Kia Sorento 1.6 T-GDI PHEV

Nowa Kia Sorento to SUV, w którym trudno znaleźć jakiekolwiek wady, a do tego mocny i dynamiczny, oszczędny i ekologiczny. Ma rekordowy zasięg wśród hybryd plug-in podczas jazdy na samym prądzie, a jego wnętrze rozpieszcza luksusem. Na koniec jest przystępny cenowo. Przekonał się o tym Marcin Łobodziński testując ten model.

Zobacz Video test

 


7-letnia gwarancja

Wszystkie nowe samochody marki Kia objęte są gwarancją przez okres 7 lat.10 Szczegółowe warunki znajdują się w książce gwarancyjnej. W przypadku sprzedaży pojazdu, gwarancja przechodzi na kolejnego właściciela.


7 lat aktualizacji mapy

Każdy nowy samochód marki Kia, fabrycznie wyposażony w system nawigacji, otrzymuje 6 rocznych darmowych aktualizacji mapy.3 Dzięki naszej ofercie Twój system nawigacji będzie zawsze korzystać z najnowszych danych.


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza