7 lat gwarancji

7 lat gwarancji
7 lat gwarancji

W ciągu 7 lat wiele może się wydarzyć

7 lat to wystarczająco dużo czasu, by spełnić nawet największe marzenia. Niezależnie od tego, czego pragniesz i jakie masz cele w życiu, będziemy Ci towarzyszyć w ich realizacji. Gwarantujemy najwyższą jakość nawet w najbardziej wymagających warunkach.


SPRAWDZONA JAKOŚĆ

Najwyższa jakość to dla nas priorytet. Nieustannie podnosimy i dbamy o standardy na każdym etapie produkcji samochodów oraz użytkowania ich przez naszych Klientów. Jako jedyni na europejskim rynku oferujemy aż 7-lat/150,000 km gwarancji. Dzięki temu, że stawiamy na solidną jakość, codzienna jazda Kia jest komfortowa i dostarcza wyłącznie pozytywnych wrażeń. Więcej informacji nt. gwarancji znajduje się w sekcji FAQ (często zadawane pytania) oraz w książce gwarancyjnej.

 


Dbałość o najmniejszy detal na każdym etapie

 

Najważniejsza jest satysfakcja Klientów

Innowacyjne pomysły przekształcamy w najwyższej jakości produkty. Już na etapie produkcji mamy na uwadze długotrwałą satysfakcję Klientów podczas późniejszego użytkowania naszych samochodów. Aby zapewnić najwyższą jakość naszych samochodów, w europejskiej fabryce Kia na Słowacji 400 pracowników korzysta ze specjalnych, niezależnych certyfikowanych systemów.


Najwyższe standardy jakości

Samochody Kia są produkowane zgodnie z najwyższymi standardami w przemyśle motoryzacyjnym. To właśnie solidna jakość pozwala nam oferować Klientom najdłuższą gwarancję w Europie.


Gwarancja przypisana do samochodu

Jeśli samochód był prawidłowo i regularnie serwisowany, gwarancja może zostać bez przeszkód przeniesiona na kolejnych właścicieli.


Użytkowanie bez stresu

Kia to jedyny producent samochodów Europie, który oferuje aż 7 lat/150.000 km gwarancji, zapewniając tym samym swoim Klientom spokój i komfort podczas użytkowania auta.


Wysoka wartość odsprzedaży

Dzięki niższym kosztom serwisowania, możesz liczyć na wyższą wartość samochodu w przypadku jego sprzedaży w przyszłości.


Ważna na terytorium Europy

Gwarancja Kia obowiązuje w ponad 20 europejskich krajach.


Wady i usterki

Gwarancja pokrywa wszelkie wady wykryte podczas normalnego użytkowania auta, a które mogły powstać podczas procesu produkcji. Nie obejmuje natomiast usterek, będących skutkiem normalnego użytkowania, jak na przykład zniszczenie nawierzchni opon czy zużycie tarcz hamulcowych.


Części zamienne i usługa wymiany

2-letnią gwarancją objęte są części zamienne zakupione w ASO Kia, wraz z usługą wymiany.


WARUNKI GWARANCJI


KSIĄŻKA GWARANCYJNA


GWARANCJA NA CZĘŚCI ZAMIENNE


WYKAZ ELEMENTÓW POJAZDU Z OGRANICZONĄ GWARANCJĄ PRODUCENTA


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza