7 lat gwarancji

7 lat gwarancji
7 lat gwarancji

W ciągu 7 lat wiele może się wydarzyć

7 lat to wystarczająco dużo czasu, by spełnić nawet największe marzenia. Niezależnie od tego, czego pragniesz i jakie masz cele w życiu, będziemy Ci towarzyszyć w ich realizacji. Gwarantujemy najwyższą jakość nawet w najbardziej wymagających warunkach.


SPRAWDZONA JAKOŚĆ

Najwyższa jakość to dla nas priorytet. Nieustannie podnosimy i dbamy o standardy na każdym etapie produkcji samochodów oraz użytkowania ich przez naszych Klientów. Jako jedyni na europejskim rynku oferujemy aż 7-lat/150,000 km gwarancji. Dzięki temu, że stawiamy na solidną jakość, codzienna jazda Kia jest komfortowa i dostarcza wyłącznie pozytywnych wrażeń. Więcej informacji nt. gwarancji znajduje się w sekcji FAQ (często zadawane pytania) oraz w książce gwarancyjnej.

 


W związku z pandemią koronawirusa Kia przedłuża gwarancję na samochody, która wygasła lub miałyby wygasnąć między 1 lutego a 31 maja 2020 roku.

Program Kia Promise przedłuża ochronę gwarancyjną w Polsce do czerwca 2020 roku.
#KiaMovingWithYou

27 razy dookoła świata

 

Sprawdzona w każdych warunkach

Zanim trafiła na rynek, nowa Kia Sorento została sprawdzona w najbardziej ekstremalnych warunkach. Pokonaliśmy nią w sumie 1,1 miliona kilometrów, co równa się okrążeniu Ziemi aż 27 razy. To najlepiej pokazuje, jak bardzo zależy nam na jakości. Wszystkie nowe samochody Kia są testowane przez nasze Globalne Centrum Jakości z uwzględnieniem 4 głównych kryteriów.


Nasze kryteria jakości:

  • Komfort jazdy - Najwyższy komfort jazdy, doskonałe wyciszenie kabiny, pewne prowadzenie.
  • Wygoda - Ocena komfortu foteli, ergonomia wnętrza i zadowolenie podróżnych.
  • Najwyższa jakość w każdych warunkach - Wydajne systemy elektroniczne, na których można polegać w każdych warunkach na drodze.
  • Wytrzymałość - 1,1 miliona kilometrów przejechanych podczas testów w najróżniejszych warunkach.

Dbałość o najmniejszy detal na każdym etapie

 

Najważniejsza jest satysfakcja Klientów

Innowacyjne pomysły przekształcamy w najwyższej jakości produkty. Już na etapie produkcji mamy na uwadze długotrwałą satysfakcję Klientów podczas późniejszego użytkowania naszych samochodów. Aby zapewnić najwyższą jakość naszych samochodów, w europejskiej fabryce Kia na Słowacji 400 pracowników korzysta ze specjalnych, niezależnych certyfikowanych systemów.


Najwyższe standardy jakości

Samochody Kia są produkowane zgodnie z najwyższymi standardami w przemyśle motoryzacyjnym. To właśnie solidna jakość pozwala nam oferować Klientom najdłuższą gwarancję w Europie.


Gwarancja przypisana do samochodu

Jeśli samochód był prawidłowo i regularnie serwisowany, gwarancja może zostać bez przeszkód przeniesiona na kolejnych właścicieli.


Użytkowanie bez stresu

Kia to jedyny producent samochodów Europie, który oferuje aż 7 lat/150.000 km gwarancji, zapewniając tym samym swoim Klientom spokój i komfort podczas użytkowania auta.


Wysoka wartość odsprzedaży

Dzięki niższym kosztom serwisowania, możesz liczyć na wyższą wartość samochodu w przypadku jego sprzedaży w przyszłości.


Ważna na terytorium Europy

Gwarancja Kia obowiązuje w ponad 20 europejskich krajach.


Wady i usterki

Gwarancja pokrywa wszelkie wady wykryte podczas normalnego użytkowania auta, a które mogły powstać podczas procesu produkcji. Nie obejmuje natomiast usterek, będących skutkiem normalnego użytkowania, jak na przykład zniszczenie nawierzchni opon czy zużycie tarcz hamulcowych.


Części zamienne i usługa wymiany

2-letnią gwarancją objęte są części zamienne zakupione w ASO Kia, wraz z usługą wymiany.


WARUNKI GWARANCJI


KSIĄŻKA GWARANCYJNA


GWARANCJA NA CZĘŚCI ZAMIENNE


WYKAZ ELEMENTÓW POJAZDU Z OGRANICZONĄ GWARANCJĄ PRODUCENTA


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza