Akcesoria transportowe i ochronne

Akcesoria transportowe
Akcesoria transportowe i ochronne

Podróżuj wygodnie! Wyposaż samochód w nowe akcesoria transportowe. Teraz z rabatem do 15%

Nadchodzący okres zimowy i planowane wyjazdy, które często wymagają specjalnego przygotowania, sprawią, że będziemy musieli zadbać o odpowiednie wyposażenie naszego głównego środka transportu, jakim jest nasz samochód. Aby podróż odbywała się w komfortowych warunkach i byśmy byli przygotowani na wszelkie warunki zimowe, warto zastanowić się nad odpowiednimi akcesoriami. Dla miłośników sportów zimowych, którzy chcą zabrać cały swój sprzęt, dla rodzin z dziećmi, którzy muszą być przygotowani na wszelkie warunki oraz dla wszystkich tych, którzy potrzebują więcej miejsca w bagażniku, polecamy profesjonalne akcesoria transportowe.

Pamiętaj, że tylko oryginalne akcesoria gwarantują szybki i łatwy montaż oraz bezpieczne użytkowanie w trudnych warunkach zimowych.

Obecnie dostępne są szerokie wybory tych akcesoriów, a nawet oferujemy rabaty do 15% na wybrane produkty:

 • Haki holownicze
 • Bagażniki dachowe
 • Boxy dachowe
 • Uchwyty na rower
 • Uchwyty na narty

 

Zadzwoń lub umów się on-line


Warszawa
ul. Krasnobrodzka 5

tel.: 22 510 00 65

ZAREZERWUJ TERMIN WIZYTY ON-LINE

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
 2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
 3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
 4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
 5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
 6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza