Pakiety przeglądów

Pakiety przeglądów
Pakiety przeglądów

Pakiety przeglądów

Twoje korzyści

 • W trakcie ważności pakietu przeglądów nie poniesiesz żadnych standardowych kosztów związanych z obsługą okresową pojazdu.
 • Masz pewność stałych kosztów przeglądów - nawet jeśli zmieni się cena, nie będzie Cię dotyczyć.
 • Program obowiązuje na terenie całej Polski, co oznacza, że możesz dokonać przeglądu w każdym ASO Kia w Polsce.
 • Ze względu na regularne serwisowanie w ASO Kia cena odsprzedaży Twojego samochodu będzie wyższa. Dodatkowo, jeśli odsprzedaż pojazdu odbędzie się w trakcie trwania pakietu, kolejny właściciel będzie mógł z niego skorzystać.
 • Pakiet może być sfinansowany w ramach umowy leasingowej lub kredytowej.
 • Do przeglądów używane są tylko oryginalne części Kia i płyny eksploatacyjne Lotos, co daje Ci pewność jakości użytych materiałów.
 • Nie czekaj na samochód w serwisie. W ramach pakietu przysługuje Ci samochód zastępczy za darmo do każdego przeglądu mechanicznego.

 

Zawartość pakietów

 • Pakiet przeglądów trwa od daty wydania pojazdu przez 4 lata lub do 60 tysięcy kilometrów, w zależności co nastąpi wcześniej.
 • W ramach przeglądu olejowego, posiadaczom pakietu przysługuje wymiana oleju na olej Lotos zgodny ze specyfikacją producenta, filtr oleju i uszczelka korka oleju.
 • Pakiet przeglądów zawiera wszystkie standardowe czynności bieżącej obsługi pojazdu w ramach przeglądów okresowych. Zakres tych czynności jest określony w instrukcji obsługi samochodu.
 • W zależności od rodzaju silnika, poza inspekcją podzespołów wymienionych w karcie przeglądowej - płynu hamulcowego, filtrów powietrza i przeciwpyłkowego, w skład pakietu wchodzą świece zapłonowe (silnik benzynowy) lub filtr paliwa (silnik diesla).
 • W skład pakietu wchodzą przeglądy olejowe, przeglądy mechaniczne i przeglądy nadwozia.
 • Dodatkowo podczas każdego przeglądu mechanicznego ASO Kia wykona również przegląd nadwozia.

 

Sprawdź promocje

Umów się na wizytę w serwisie

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
 2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
 3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
 4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
 5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
 6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza